hadımköy petek temizliği

Hadımköy petek temizliği peteğin içerisinde oluşan kir , pas ve tortunun peteği ısıtmaması üzerine petek temizliği hizmeti veriyoruz. Sıklıkla kombi arızası veren ve petek yüzeylerinde soğuma olan peteklerde etkili ilaçlı petek temizliği işlemini öneririz. İçerisindeki sıvı miktarının siyah tonlarına yaklaşması kirliliğin aşırı fazla yükseldiği anlamına gelir. Farklı kireç , pas gibi maddelerinde bunlarla beraber kimyasallar ile tahliye edilmesi tarafımızca verilmektedir. 3-4 petek ortalama 1-2 saatte temizlenebilir ve çalışma sonrasından itibaren farkı göreceksiniz.

Arnavutköy Hadımköy petek temizliği makineleri ile petekleri sökmeden temizlik yapan tesisatçı firmasıdır. Makineli petek temizliği işlemlerinde peteklere hiçbir şekilde zarar vermemekteyiz. Çünkü makineli cihazlar peteklerin sökülmeden yerinde temizlenmesini sağlar. Makine banyodaki peteğe veya da kombiye bağlanır. Bağlanan cihazın haznesine su konularak basınçlı bir şekilde peteğin içerisine verilir. İçerideki kirin kabası alınarak peteğin içerisinden atılır. Bu durum başlamadan önce peteğin içerisinde hava kalmadığından emin olunmalıdır. Sonrasında peteğin vanası açılarak makinenin haznesine petek temizleme kimyasalı konularak peteğin içerisine aktarılır. Bu ilacı dökme sebebimiz ise peteğin içerisinde biriken kireç , pas ve tortu gibi maddelerin oluşumunu engellemeye çalışmaktır. Peteğin içerisinde ilaçlı su ile çalkalama yapılarak işlemlerin sonuna gelinir. Bu bütün peteklerde böyle devam eder. Kombide ise kombinin filtre temizliğini yaparak bırakırız. Genel kombi temizliği yaptırmak için ise kombinizin yetkili servisi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Hadımköy petek temizliği özel makineli cihazlarla kombi petek temizleme işlemi yapmaktayız. Petek toz temizliği işleminde sektörde önde firmalardan bir tanesi konumundayız. Bu hizmeti 10 yıldır verdiğimizden dolayı en çok tercih edilen firmalardan bir tanesiyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle en kısa sürede iletişime geçebilir , kaliteli ve garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55