gaziosmanpaşa petek temizliği

Gaziosmanpaşa petek temizliği yapan firma olan Çözüm Merkezi firmamıza 0212 544 36 75 nolu telefon numrasından ulaşabilirsiniz. Petekleri özel kimyasallarla ve basınçlı petek temizleme makineleri ile garantili olarak temizliyoruz. Temizlik işlemi tamalandıktan sonra size verimli ısınmanın keyfine varırken faturadan da tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Isı kaybını önlemek için Temizlik Şart

gaziosmanpaşa petek temizliğiGop petek temizliği firmamız tesisatın içinde bulunan kirleri özel çözücü kimyasallarla yok etmektedir . Tesisatın içinde bulunan kirler suyun dolaşım yapmasını engeller özellikle peteklerin alt kısımları soğuk olur kontrol ederseniz bunu sizde görebilirsiniz. Isı verimli olmayacağı için hem ev ısınmaz hemde ısınmak için attırdığınız dereceden yüksek faturalar ödemenize neden olmaktadır. Gaziosmanpaşa petek temizleme firmamızı arayarak özel makineler ile tesisat temizliği  yaptırabilirsiniz.

Firmamız petek temizliği işlemine tesisatın içindeki kirli suyu boşaltmakla başlar ardından kombi bağlantıları sökülerek fitre temizlenir. Fitrenin içine 1 litre temizleme kimyasalı dökülür bunun amacı tesisatın içinde yer edinmiş kirleri yerinden kaldırmak. Basınçlı petek temizleme makinesi tesisata bağlanarak deir daim yaptırılır. Bu işlem tesisatın içindeki kirli su gidene kadar yapılır ortalama 1- 1,30 saat arasında sürmektedir. Gaziosmanpaşa petek temizliği firmamız günün her saatine peteklerin temizliğini yaptırabileceğiniz güvenilir bir tesisat firmasıdır.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55