petek temizliği kadıköy

Petek temizliği kadıköy servisimiz sizlere makine ve kimyasalları kullanarak garantili petek temizleme servisi sunmaktadır. İyi ısıtmayan peteklerin dibine çöken partiküller suyun dolaşımını engeller ısı kaybına neden olurlar derece ne kadar yükselsede verimli ısınamyacağınız gibi yüksek faturalar ödemenize neden olur. Kadıköy servisimizi arayarak ısınma problemlerinize son verebilirsiniz.

Uzman Hizmet Alın

kadıköy petek temizliğiMuhakak bir çok firma hatta firma bile olmayan şahıslar petek temizliği işlemini yapmaktadır ancak bunlardan hangisine güvenebilirsiniz ? tabiki kurumsal hizmet veren firmalara kurumsal hizmet veren firmamız ilaç içeriğini T.S.E belgesini sitemizde paylaşmaktadır. Kadıköy petek temizliği servismizde çalışan personellerin her biri kendi elemanlarımızdır asla ara eleman kullanmayız ve en önemlisi müşteri bilgileri bizde saklı tutulmak kaydı ile data verilerimize kayıt edilir böylece nerde , ne zaman hangi işlemi yaptığımız ortaya çıkmaktadır. Elbette kurumsal firmaların şahıs firmalarından hizmet farkı olacaktır buda ücrete yansıyacak ancak bunun karşılığını fazlası ile alacaksınız.

Peteklerin temizlik zamanı geldiğini nasıl anlarız ? Kombiyi çalıştırdığınızla elinizi petek üzerinde gezdirin eğer üst kısımları alt kısımlardan daha sıcak ise dolaşımı engelleyen bir cisim vardır. Özellikle kombiye en uzak petekleri kontrol edin basınç yolu ile pislikler burada toplanır son nokta olduğu için ısı verimi çok düşük olur.

Ücretlerimiz

Kadıköy sınırları içersinde daire iş yeri farketmeksizin kombili sistemler için 7 peteğe kadar 150 TL , merkezi sistemler için petek başı 40 tl ile servis vermekteyiz. Servis azlık çokluk durumuna göre fiyat indirimi esnek tutulmaktadır. En güncel petek temizliği kadıköy ilçesi fiyatlarımız için bizi armanızı önemle rica ederiz.

Not: Kombili dairelerde tek yani adet olarak petekler temizlenmez komple bir temizlik yapılır. Merkezi sistemlerde adet olarak yapılmaktadır.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55