Başakşehir Petek Temizliği

Başakşehir petek temizliği yapan tesisat firması olarak sizlere garantili olarak makineli sistemlerle tesisat temizliği yapmaktayız. Tesisatın içi zamanla kirle dolar ve bu kirler yüzünden tesisatın içindeki su devir daim yapamayacak duruma gelir bazı bölümlere su gitmez işte bu yüzden peteklerin alt kısmı soğuk olur. Başakşehir için özel servis araçları bulunan firmamızı arayarak peteklerinizi özel kimyasallarla temizliğini sağlayabilirsiniz.

Petek Temizliği Yakıt Tasarrufu Sağlar

başakşehir petek temizliğiKombi petek temizliği uzman firmalara yaptırmanız durumunda yakıt taraffu sağlarsınız. En açıklayıcı şekilde bahsetmeliyim ki tıkalı olan tesisat boruları en son peteğe su soğuk olarak gidecek buda kombi normalde kendini 10 dakikada devereye sokuyorsa bu 3 dakikaya kadar inecek sıklıkla ısıtma hem kombiye zarar vericektir hemde faturanın yüksek gelmesine neden olucaktır. Başakşehir petek temizliği firmamız sizleri hem ısınma derdinden hemde yüksek fatura ödeme derdinden kurtaracaktır. Başakşehir tüm etaplarına servisimiz olduğu gibi kayaşehir ve onurkent bölgesine servisimiz vardır.

Fiyatlarımız

Petek temizliği fiyatları yapılacak petek adetine göre değişkenlik göstermektedir. Yerden ısıtma tesisatlarda ise yüz ölçümüne göre fiyat vermekteyiz. En güncel fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz telefonda petek adetinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Başakşehir petek temizleme firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55