Ferhatpaşa Petek Temizliği

Ferhatpaşa petek temizliği yani Çözüm Merkezi olarak bina içindeki petek adetine göre sizlere petek temizleme ücreti sunuyoruz. Sanıldığı gibi aşırı yüksek rakamlar olmayıp, aslında getirisi size daha fazla olacaktır. İsterseniz birkaç örnek bilgi ile detaylara inelim.

Ferhatpaşa Mahallesi Kombi Petek Bakımı

Ferhatpaşa petek temizliği çalışmasını yaptırdığınız taktirde peteklerdeki sıcaklık artacaktır. Kalorifer kazanı veya merkezi ısıtma sistemi yani doğal gaz ile peteklerin ısındığını düşünelim. Odalardaki sıcaklıklarda resmen uçurum var ve bazı oralar 20 dereceyi görüyor. Haliyle elektrikli ısıtıcılar kullanarak telafi etmeye çalışıyorsunuz ve petekleri o halde atıl şekilde, ısınmayacak düzeyce bırakırsanız, bakımını yaptırmazsanız aslında kendinize kötülük ediyorsunuz demektir. Çözüm Merkezi ekiplerimiz ile yapılacak işlemler sonucunda elektrikli ısıtıcıyı kullanmak zorunda kalmayacaksınız ve o 20 derecelik odada sıcaklığı diğer sıcak odalarınızdaki gibi 30 dereceye yakın bir şekle getirmeye çalışabiliriz. Elbette kombi kullanıyorsanız da doğal gaz harcamasında tasarruf, fatura miktarındaki rakamın daha az gelmesi gibi ihtimalleri de göz önüne almalısınız. Örneğin siz oda ısısını 30 derece olacak şekilde kombide ayarlama yaptınız. Fakat 25 derece ısınıyor. Biz işlemi yaptığımızda bu dereceyi kombiden azalttığınızda peteklerdeki verim zaten artacağı için belki 50 TL civarı daha az doğal gaz faturası bile sizlere gelebilir.

Ferhatpaşa petek temizliği ile her zaman en yerinde ve en acil olarak yapılması gereken işlemleri sizlere sunuyoruz. Her müşterimiz bizim için değerlidir ve acil şekilde ulaşmak için mesafeleri kısalttık, sadece arama yapmanız ve bilgi vermeniz ile 20 dakika içinde evlerinize gelebiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55