Petek Temizliği Ataköy

Petek temizliği Ataköy servisi olarak özel petek temizleme makinesi ve kimyasalları kullanarak hizmet vermekteyiz. Petek temizliği fiyatlarımız kampanya sadece 25 TL dir.

Ataköy Kombi Petek Bakımı

ataköy petek bakımıPetek temizliği Ataköy ekibimizden yararlanmanın tam olarak faydası kesinlikle tıkanmaların önüne geçmektir. Petekler arasında isterseniz en pahalı ve en kaliteli malzemeden üretilmiş olanını tercih edin ve evinize monte edin. Mutlaka zamanla kirlilik oluşacaktır. Evinizde bulunan çöpleri uzun süre bekletirseniz orada yaşamanız zorlaşır. Peteklerdeki durumda buna benzerdir ve artmaya devam eden kireçler maalesef korozyon riski ile tesisatı eritmeye kadar götürebilir. Petek temizliği Ataköy genel olarak tesisat içini yıkama şeklinde gelişir. Bunu yapmak için petekleri ayırmak veya yerlerinden sökülerek külfetli bir işlemin başlatılmasına gerek yoktur. Kullandığımız ekipman petekleriniz nerede olursa olsun tek bir hat kullanılmak sureti ile tamamen temizliği sağlamamızı hedeflemektedir. Petek sayısının adeti çalışma süresini de etkilemektedir. Fakat 3 oda 1 salon türünde yer alan dairelerde genelde 6-8 tane petek olup onları temizlemek 2-3 saat gibi zamanda tamamlanabilir. Elbette iç kirliliğin en yoğun olduğu zarfta bu saatleri sizlere yazıyoruz. Daha az kirli olan sistemler haliyle cihazlarımız ile hızlı ve titiz olarak kısa sürede de tamamlanabilir. Hava oluşumu artmaya devam eden, içindeki hava miktarının yer yer yüzeylerde soğutma meydana getirmesinin etkisi direkt içindeki maddelerin artması ile de alakalıdır. Havaları purjör iler yan taraftan alabilirken, kireci bu şekilde dışarı aktaramazsınız ve ekibimiz ile bu oldukça kolay ve fazla zaman almayacak bir işlemdir. Ataköy kombi petek bakım firmaları olarak aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.

Petek temizliği Ataköy ile hava alınma işlemi yapıldığı halde ısınamayan, soğuk kalan, yüzeylerdeki soğukluk nedeni ile evlerinizde zor anlar yaşıyorsanız bizleri mutlaka aramanız gerekiyor demektir.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55