Abbasağa Petek Temizliği 25 TL

Abbasağa petek temizliği yapan firmamız makinalı ve ilaçlı olarak petekleri yerinden sökmeden tesisat temizleme servis hizmeti vermektedir.Çözüm Merkezi olarak iyi ısıtmayan peteklere kimyasallı tesisat kombi petek bakımı yapıyoruz.

Abbasağa Kombi Petek Bakımı

Abbasağa kombi petek temizleme uzun bir zaman dilimi itibari ile bu işlemlere devam etmektedir. Kombileriniz her zaman kusurlu olmayabilir ve sırf petek içi kirlilikten dolayı bir takım özellikle pahalı denebilecek parçaları arızalanabilir. Ölçüm yapmaktan ve suyun petek içinde dolaşmasında sıkıntı oluşursa bu kirlilikte zamanla filtre bölümünü tıkayabilir. Yenisi ile değiştirilebilen bir ünitedir. Yalnız geç fark edilirse maalesef sıkıntı giderek artacaktır.

Abbasağa petek temizleme maliyeti baştan bilinen bir servis çalışmasıdır. Yani bizi arıyorsunuz ve “binamda şu kadar petek var” diyorsunuz ekiplerimiz hemen fiyatı sizlere söylüyor. 20 dakika gibi kısa bir periyot içinde binalarınıza gelebiliyoruz. Çalışmaya başlarken su sirkülasyonu sistemimizi kuracağımız için etrafa sıçratmalar veya kirlenme gibi ihtimallerin olmamasına özellikle dikkat ediyoruz. Her zaman yaptığımız ve alanında başarılı olan cihazlarımızda zaman zaman daha etkili kimyasal maddeleri buldukça onları da kullanarak verimliliği ve ısınma sorununu daha fazla düzeltme amacında yer alıyoruz. Tek istediğiniz daha kalıcı düzeyde bir temizlik ve örneğin birkaç ay sonra tekrar petek temizliği için gelinmemesi ise bizleri acilen arayınız.

Abbasağa petek temizliği 5 hatta 10 senedir bile herhangi bir bakımı yaptırılmayan ne kadar sistem varsa onlar içinde yardımcı olabilir. Eğer ki peteğin geçtiği duvarlarda veya zeminde ıslaklık oluşuyor ve petekten geliyorsa bunu da düzeltmek için özenli bir çalışmayı sizlere sunabiliriz. Petek su kaçağını kapatıcı kimyasal hizmetlerimiz devam etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55