Dudullu Petek Temizliği

Dudullu petek temizliği yapan tesisatçı firmamızda özel petek temizleme makineleri ve kimyasallarla temizlik 25 TL dir. Adet başı olarak hesaplamayı kendiniz yapabilirsiniz.

Petekler iyi ısıtmıyor mu ? Yüksek faturalar ödemenize rahmen istenilen sıcaklık evinizde veya iş yerinizde yoksa bizi arayın termal ölçümle ısının yayılma oranlarına bakalım.

Petek Temizliği Yakıt Tasarrufu Sağlar

Dudullu petek temizliği çalışmalarımıza devam ediyoruz ve tüm bu işlemleri yüksek rakamlar olmadan sunmaya çalışmaktayız. Herkesin bütçesi farklı olabilir ve peteklerdeki bakımları aşırı miktarda yer aldığını düşünmeniz normaldir. Fakat biz Çözüm Merkezi olarak bu tür uygulamalara son vermekle birlikte herhangi bir kalite farkı olmadan peteklerde uygulamalar yapmaya devam etmekteyiz. Siz de yararlanmak ister misiniz?

dudullu petek temizlemeDudullu petek temizleme ile kirliliğin yoğun olarak kaldığı ve bu şekilde çalışmasının tesisatlarda her ne kadar metal üretim olsa bile korozyon yani çürüme, erime gibi ihtimallerin de olabileceğini sizlere hatırlatmak ister ve önlemleri bizimle beraber alabilirsiniz. Isıtma sistemlerinde bazı analizler yapmak ve ne kadar problemin ciddi olduğunu anlamak 5-10 dakika gibi bir zaman alacaktır. Zaten ortadaki şikayetleri yok edecek olan formüller ve teknikler ustalarımızda yer alıyor. Suyun yüksek ısılara ulaştığı halde bir iki petekte kalması ve diğerlerine tam olarak geçememesi arkasındaki sır, orada bazı maddelerin ki özellikle kireç ve çamur, pas gibi noktalara odaklanırsak, bunların engellemesi olarak yazabiliriz. Özel formüller ve teknik açıdan kusursuz bir temizlik sergileyecek olan cihazımız ile tüm bağlantılar ince hatları ile yaparak tam olarak bölgesel ısı farklılıkları yok olana kadar tüm kirlerden arındırılmış şekilde radyatörlerin oluşmasını sizlere vaat ediyoruz.

Dudullu petek temizliği ile eşanjör tıkanıklığı, sirkülasyon pompalarına dair arızalar ve çalışamaz durumlarına gelmesi gibi vakalarında düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55