Göztepe Petek Temizliği

Göztepe petek temizliği yapan tesisat firması olarak özel petek temizleme makineleri ve kimyasalları kullanarak ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz. Petek temizliği sektörünün lider ismi Çözüm Merkezi paranızın tam olarak karşılığını almanızı sağlar.

Kombi Petekleri Isıtmıyor ?

Göztepe petek temizliği teknisyenlerimiz ile içi balcık dolu olan sistemlerdeki sıkıntıları yok etme sırasında tesisata da zarar vermemek için özel olarak ilgileniyoruz. Peteklerin içlerinde onları korumaya alan bazı kimyasallar vardır. Temizlik sırasında kimyasallar dışarı çıkacaktır ve siz tekrar su basma işlemi sırasında bunları geri ilave etmezseniz, hata yapıyorsunuz demektir. Ucuz fiyatlar karşılığında sizlere teknik servis hizmeti sunan firmalara karşı dikkatli olmalısınız.

göztepe petek bakımıGöztepe petek temizliği işlemleri binalarınızda ilk başladığı zamanlarda sadece bir tane panel yani havlupan girişi veya elektronik cihazınıza olan kombiye tüm bağlantılar yapılacaktır. Temizlik cihazımız bu iki üniteden bir tanesine kurulur. Bazen ise sorunlu petek sayısı az ise ve bunu tüm petekleri dıştan sıcaklık ölçümleri yaptıktan sonra anlıyoruz. Sadece o peteklerde cihaz bağlantısı da kurulabilir. Diyelim ki kombiye bağlantı kuracağız, içindeki suyun tahliye edilmesi, elektrik hatlarının tamamen kapatılması güvenlik için yeterlidir. Kombiye en yakın tuvalet veya banyo gideri, lavaboda olabilir hortumlarla atık borusunu sabitleriz. Cihaza sürekli temiz su ihtiyacı gelmesi gerekiyor ve bunu da ayarladıktan sonra, petek ile bağlantı zaten kombi aracılığı ile kurulacağı için ortada sorun kalmayacak ve kimyasal eklemesi yaparak cihazı aktif etmemiz ile birlikte sirkülasyon başlayacaktır. İçi kir dolu olan hatları açmak elbette biraz zaman alır fakat biz tazyikli akım başlatacağımız için kirli alanların çıkışını görmek çok zor olmayacaktır.

Göztepe petek temizliği ile güven içerisinde çoğu peteklerin sökülmesine bile gerek olmadan, halıları, eşyaları batırmak ve kirletme gibi riskler olmadan bakım yaptırabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55