Akatlar Petek Temizliği

Akatlar petek temizliği yapan firmamız son teknoloji makina ve etkisi güçlü olan kimyasal ilaçlarla işini en sağlam şekilde halletmektedir.Peteklerinizi yerinden sökmeden tesisatınızı temizliyoruz.

Akatlar Kombi Petek Bakımı

Beşiktaş Akatlar petek temizleme işlemlerine konu olan aslında zamanın ilerlemesi ve bakım ihtiyacının yapılmadığı petek içinde kalmış çeşitli kireç ve paslardır. Bu maddeleri oraya herhangi bir cihaz göndererek temizleme imkanımız yoktur. Çünkü iç hazne oldukça dardır. Diğer taraftan su için hazır yollar olduğu için özel cihazımız ile bağlantı kanalları oluşturarak orada dikkatli bir şekilde çözücü maddeleri gönderip, kirli olanlarını çıkartabiliriz.

Akatlar petek temizliği ile en iyi derece ısınma sorununa karşı sizlere yardımcı olabiliriz. Petek temizliği maliyeti abartılacak düzeylerde bir şey değildir. Yerden ısıtmalı sistemler olsun veya hızlıca birkaç saat içinde baştan sonra bakım yaptırma ihtiyacınız olsun, hepsi için biz varız. Çeşitli iç bölmedeki tabakalar üst üste gelince birleşmeye başlar ve orada küçük bir taş parçası gibi yer kaplar. Arasından su geçişi zayıflayacağı için yeni ısınmakta olan suların adeta set görevi gören bu bölgelerden tam anlamı ile rahat bir şekilde geçmesi son derece zor olacaktır. İşte biz bunu tam tersine dönüştürmek için güler yüzlü personellerimiz ile asla başarısızlığa uğramadan işlemleri tamamlamak istiyoruz. Kombiniz, havlupan bağlantısı cihaz için yeterlidir. Bazı petekler için direkt yan bölmedeki panel ile de bu yolları tanımlayabilir ve işlemlere başlayabiliriz.

Akatlar petek temizleme her zaman kalıcı etkilerin biraz daha uzun zaman boyunca sürmesinden yanadır. Bu sebeple petek içi temizlik anlamında iddialı cihazları kullanmaya devam ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55