Zincirlikuyu Petek Temizliği

Zincirlikuyu petek temizliği şirketi olarak son teknoloji cihazlarla peteğinizi yerinden sökmeden petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kağıthane semtine servis veriyoruz.

Zincirlikuyu Cihazla Petek Temizliği

Kağıthane Zincirlikuyu petek temizleme sirkülasyon pompalarının kullanılması ile kışır, tortu ve hatta kireç gibi maddelerin petek içinde sıkışıp kalmasından dolayı, sıcak su yeterince ısınsa bile odaları rahatlıkla ısıtabilecek düzeye ulaşamaması sorununa karşı sizlerin yanınızdadır. Asit içeriği kimyasalda bulunmaması kombiyi sistemden tam olarak devre dışı bırakma yani ayırma gibi işlemlerin yapılmasını gerekli kılmamaktadır. Yani bir güvenlik veya cihaz arızası riski yoktur. Zincirlikuyu petek temizliği kombi parçalarını koruyarak zararlı olan toz gibi formda veya birbirine geçmiş ve yapışmış haldeki maddeleri tahliye edebilecek cihazlar kullanır. Petek temizliği hangi şartlarda gereklidir? Dış yüzeyde elinizi gezdirmeye başlayın. Her köşesi elinizi yakacak düzeyde olması gerekiyor. Eğer olmazsa ve kısmi soğukluk varsa binanızda ilk ısıtılan petek sıcak diğerlerine doğru artık daha fazla soğukluk varsa dikkatli olunması ve yalnızca hava tahliyesi ile sonucun ortaya çıkmaya bilinmesi gerekir. Radyatörlerin içlerinde herhangi bir kireç ve yabancı cisim olmadığını düşünürsek eğer işte o vakitler hava varsa petek içinde alınması gerekir. Yalnız içi kireç dolu ise pek bir faydası olmayacak ve kombideki ısı değerlerinde minik artışları yapsanız da ısınan petekler biraz daha sıcak ısınamayanlarda aynı değerlerde kalmaya devam edecektir.

Zincirlikuyu petek temizliği sizlere en iyi performans alacağınız radyatörleri özenli bir temizlik ile sunuyor. Kullanılan cihaz ile oluşturulan basıncın herhangi bir yan etkisi de oluşmadan sizlere sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55