Bebek Petek Temizliği

Bebek petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlar ile peteğinizi yerinden sökmeden eski performansına kavuşturuyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Bebek Petek Temizleme

Beşiktaş Bebek petek temizleme desteğine kavuşmanın anlamı her sene daha doğrusu her ay boyunca ödediğiniz bu yakıt giderlerinde azalma sonucunun alınmasıdır. Ayda 500 lira neredeyse sabit bir doğal gaz giderine sahip binalarda eğer ki kombi tam randıman çalışıyorsa ve kimyasal ile petek temizliği de Çözüm Merkezi ile dikkatlice uygulanırsa bu yakıt giderlerinde azalmalar olacaktır. Çünkü su daha hızlı ısınacak ve sıradaki peteğe geçişlerde sorun oluşturmayacak düzeyde devam edecektir. Bebek petek temizliği ilk etapta kombi parçalarını da korumayı amaçlar. Eğer ki asit içeriğine sahip çözücüleri deniyorsanız bu kombiye zarar verebilir. Biz ise tam tersini yapıyoruz ve önlemimizi ilk başta alıyoruz. Isınma sorunlarına neden olan binaların iç cephelerindeki duvar kalınlığı veya bir odaya bir tane gibi petek eklenmesi değildir. O petek tam randıman çalıştığı sürece zaten odayı yeterince ısıtacaktır. Asıl dikkat edilmesi gereken bir defa petek temizleme işleminden sonra artık periyodik olarak bu çalışmaların devam etmesi gerektiğidir. Bizim önerimiz iki senede bir kere şeklindedir. Yalnız bazı müşterilerimiz biraz daha tasarruf yapmak için her sene de bizden bakım hizmeti alabilmektedir. Çünkü bireysel kombi kullandıkları için derecelerde birkaç kademe düşüş bile onların faturalarına tasarruf olarak yansıyor.

Bebek petek temizliği ekipleri ile geç ısınma problemlerini engelleyebiliriz. Hızlıca suyun petek içinde yayılmasına özen gösterecek bir işçilik kalitesini sizlere sunmak istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55