Ümraniye Hekimbaşı Petek Temizliği

Ümraniye Hekimbaşı petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla kombi petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Hekimbaşı İlaçla Petek Temizleme

Ümraniye Hekimbaşı petek temizliği kaloriferlerin içindeki suyu temizleme işlemi yapmaktadır. Kirlenen, siyah renge bürünen suyun içinde kireç, tortu gibi maddelerin de gelişmesi üst noktaya çıkmış demektir. Petek içindeki kireç, pasın zararı var mıdır? Kanal iç yapısında sadece suyun geçişi için tasarlanmış alanları doldurmaya başlar. Yani su geçişi sırasında zorlanacak, hatta büyük kısmı takılacaktır. Bunun yan etkisi ise uzaktaki peteklerin soğuk kalması şeklinde binalarınızda görülebilir. Ümraniye Hekimbaşı petek temizliği hemen sonuç alınabilecek petekleri ekonomik ısıtmanın yolunu sunmaktadır. Eğer ciddi olarak petekler ve tesisatta farklı bir problem yoksa içteki kirlenmeyi zaten birkaç saatte yok edebiliyoruz. Yaptığımız işlem yalnızca suyu tahliye etmek değildir. Suyu temizlemenin yanı sıra, koruyucu sıvılar ile metallerdeki aşınma baskısına karşı yardımcı olurken, içteki tüm pisliklerin getireceğimiz cihaz içinde kalmasını sağlıyoruz. Takılacak birkaç tane kablo ile havlupan girişlerini bile kullanarak temizleyici nano solüsyonların tesisat içine geçmesi sağlanır. Petek içine sıkışmış kireçleri, pasları temizlemenin en iyi yolu budur. Çözünmeye başlar ve biz ondan sonra basınçlı su ile hemen dışarıya almaya başlarız.

Ümraniye Hekimbaşı petek temizliği petek yıkama sırasında evin kirlenmesine izin vermez. Petek kenarından kirli suyun eşyaları kirletmesi gibi durumlar yaşanmaz. Biz tüm önlemleri alırız. Gerekirse peteklerin bazılarını kapalı duruma getirir, açık olanlar ile işlemlere devam ettiririz. Apart dairelerde genelde tüm petekleri olduğu gibi açar, tüm sistemlere bu sıvılara göndeririz. Kesinlikle ısıtma masraflarının azaltılması için güzel bir yöntem diyebiliriz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55