Çobançeşme Petek Temizliği

Çobançeşme petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinize zarar vermeden petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Bahçelievler semtine servisimiz mevcuttur.

Çobançeşme Kombi Petek Bakımı

Çobançeşme petek temizliği Sonbahar, Kış daha çok ısınan petekleri elde etmeniz için güzel formüller sunmaktadır. İki sene uzun bir zaman değil mi? Bizden alacağınız İstanbul petek teknik servis işlemleri ile peteklerdeki tüm kirleri dışarı alarak daha yüksek ısılara ulaşmanızı sağlayabiliriz. Çünkü ısı kaybının önünde her zaman kombi veya ana sıcak hatlardan gelen tesisatta problem olmayabilir. Düzenli petekleri temizletmemek su kaybı yaşanmasından, arka odaların soğuk kalması problemini de oluşturabilir. Çobançeşme petek temizliği hemen bitirilecek çalışmalar sunmaktadır. Çamurlaşma ve kireçlenme petekler için sorundur. Ara bağlantı borularından iç katmanlarda yer yer doluluk yaşanmasına neden olur. Sıcak su üretilir yalnız aktarımı yavaşlar ve sonraki peteklere ılık veya soğuk olarak geçecektir. Bizler ise petek sayılarına göre belli sayılarda gruplara bölerek sistemlere cihazımız ile erişiriz. Peteğe aktarılan solüsyonlar ve oradan çıkan kirli sular cihazımızdan geçer. Bir nevi arıtılma işlemi de yapılırken, tüm maddeler cihazımızda birikir. Peteklere arıtılmış su ile devir daim yaptırırız. Zaman içinde sudaki kirlilik oranı düşüş gösterecektir.

Çobançeşme petek temizliği ile ortalama 6-8 petek iki saat gibi zamanda temizlenebilir. Peteklerdeki daralma problemi tamamen giderilir. Sıcak su sonraki peteklere sağlıklı şekilde geçer. Kombi ısı değerlerini düşürme eğilimine geçebilirsiniz. Bu zaten tasarruf elde etmenizi sağlayacaktır. Yani 40 derece kombi göstergesi ile tüm evinizi çok rahat ısıtabilirsiniz. Hatta bu değerleri de düşürmeyi düşünebilirsiniz. Yaptığımız işlemin yan etkisi olmamakla birlikte, petekteki metal yapıyı bozmamak, korumak için farklı solüsyonlar da kullanmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55