Libadiye Petek Temizliği

Libadiye petek temizliği yapan tesisatçı firmamız kimyasal ilaçlarla peteğinizdeki kireç ve tortuyu makinalı robotlarla temizlemektedir. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Libadiye Petek Temizleme Ustaları

Libadiye petek temizliği “son petek ısınmıyor ve peteklerin daha iyi ısıtması için tesisat firması desteği” gibi sayısız sorunlarınıza çözüm getirmektedir. Sıcak suyu alan ilk petektir. Orada tıkanma olduğunu düşünün. Buna neden olan genleşme, kireçli kısımların artması ve daha pek çok sebep olabilir. Suyun geçiş yolları daralmaya başlar. Bu sebeple son peteklerin soğuk kalması normaldir. Ama düzeltilmesi de çok uzun bir çalışmadan ibaret değildir. Libadiye petek temizliği tıkanan petekleri kırmadan temizleme teknikleri uygulamaktadır. Radyatörleri temizlemenin yolu solüsyon sıvılardan geçmektedir. Ölçek çerçevesinde tüm peteklere erişebilecek cihazımızı havlupan giriş ve çıkış konektörü ile bağlarız. Kaliteli bir deterjan diyebiliriz. Asıl özelliği bir arada yapışık, kenetlenmiş duran nesnelerin formunu bozması ayrılmalarını sağlamaktır. Bu sayede basınçlı su ile darbe alarak onları hızlıca kablolar ile cihazımıza aktarırız. Orada eleme yapar ve filtre kısmında takılmaları sağlanır. Artık “kalorifer petekleri ısınmıyor” uzun süreli rahatlık için bizi arayınız.

Libadiye petek temizliği ısıtma sistemlerinde arıza yeri bulma ve onarımı yapabilir. Kirlilik yok olacağı için sıcak su en uzaktaki peteğe bile çok rahat geçebilecektir. Aylık doğal gaz faturasını azaltmanın en etkili yollarından biri de budur. Kombi kullanıcısıysanız 50’de bile ılık petek oluyorsa, 40’lara düşürmeniz ile bile peteklerin daha iyi ısıttığı binaları elde edebilirsiniz. Başarılı ve etkili sonuçlar uzak değil ve uzun bir garanti süresi ile sizlere sunuluyor.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55