koşuyolu petek temizliği

Kadıköy koşuyolu petek temizliği yapan makineli ve ilaçlı tesisat firması olarak radyatörleri yerinden sökmeden petek temizleme servisi veriyoruz. Petek temizliği fiyatlarımız adet başıdır 1-4 adet petek 100 TL her petek sonrası 25 TL fiyat farkı vardır.

Petek temizliğinde güvenilir firmalar ilk tercihiniz olsun ! her makineyi eline alan petek temizliği iyi bir şekilde tam layıkı ile yapacak değil her işte olduğu gibi. İstanbul Kadıköy koşuyolu petek temizliği yapan tesisatçıların telefon numarası iletişim sekmesinde yer almaktadır.

Koşuyolu Petek Bakımı Yapan Servisler

Koşuyolu petek temizliği buhar makinesi ile petek temizleme yapan servistir. Buhar makinesi ile petek temizleme nasıl yapılır? Peteğin üzerindeki sıcak havayı üflemesi için ızgara boşlukları vardır ve evinizdeki çeşitli toz öbekleri bu ızgara içlerine doluşabilir. Her petek ısındığında tekrar havalanır ve sağlıksız koşullar oluşturur. Ekiplerimiz petek arası toz temizleme makinesi olan kuru buhar cihazı ile üstten buhar üfürür ve petek altına serilecek naylon branda ile sorunu çok kısa sürede tamamlayabiliriz.

Koşuyolu petek temizleme kalorifer peteklerinin tam ısınmamasını düzelten firmadır. Kalorifer petekleri kaç seneye bir temizlenmelidir? Temizlenme süresi iki sene ortalama veya verimliliği artırmak için senede bir kere olmalıdır. Tamamen size kalmış. Çünkü kireç sürekli peteklerde üremeye devam eder. Sıcaklık düşüşü, doğal gaz faturasındaki artışı takip ederek süreye karar verebilirsiniz. Ekibimiz gelmesi ile birlikte tesisatın üzerinden termal kamera ile tarama yapıp sıcaklık sorunu olan petekleri bulur. Kenarına cihazı getirir ve yıkama makinesine ilaç ekleyerek temizler, kireci, pası alır. Tek tek yerine havlupan veya kombi ile petek temizleme işlemi de yapılabilir. Bu bağlantılar ile radyatör peteklerinin tıkanması, temizliği ortalama iki saat içinde tamamlanabilir ve tesisatın içine daha fazla su tabakası ulaşır.

Koşuyolu petek temizliği peteklerin üstü sıcak, altı soğuk sorunlarını çözen tesisatçıdır. Sırf kirlenme sorunun kaynağı olmayabilir. Tesisatın yanlış bağlanması, metrekare alanı desteklememesi kaloriferli, petekli evin odalarının soğuk kalması sorunlarını oluşturabilir. Cihaz arızası, kireçlenen eşanjör ve daha nice konular araştırılır ve sizden onay alınması ile düzeltilmesine geçilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55