Rami Petek Temizliği

Rami petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek temizliği servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Eyüp semtine hizmet vermekteyiz.

Rami Kombi Petek Bakımı

Eyüp Rami petek temizliği kalorifer sistemlerinde temizlik bakımını üstlenmektedir. Petek bakımı fiyatı pahalı değildir. Petek sayısına göre belirlenir. Her petek için özellikle uygulanabilen çözücü kimyasallar vardır. Bunların da hiçbir şekilde yan etkisi olmadığı gibi tıkanan petek kanallarındaki kireç, pas, tortu gibi maddelerin tahliye edilmesinde yardımcı olmaktadır. Rami petek temizliği basit değil ileri düzey teknikler ile sizlere yardımcı olmaktadır. Kaloriferin suyunun temiz olduğunu anlamak için hava alma kısmına bakmanız yeterlidir. Kirlilik ve tıkanma oranını anlamak için koyu renk kıvamına bakmanız gerekir. Genelde siyahın tonlarına gelmiş ise bu durumda cihazlarımızı getirerek, içteki kirliliği tahliye ederek tam %40’a kadar ısıtma sistemindeki suyu az doğal gaz ile sıcak duruma getirmeye yardımcı adımlar atarız. Evde sizlerin petek soğumasını geçirme konusunda yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Çünkü komple suyu doldur, boşalt yapsanız bile yine o maddeler orada duracaktır. Biz özel solüsyonların peteklere tam anlamı ile geçmesini sağlıyoruz. Bu sayede tüm kirlilik tortular bütün olmaktan çıkarak, parçalanmaya başlıyor. Su içinde kolayda hareket edebilecek kıvama getiriyoruz. Akabinde basınçlı su ile devir daim başlatılıp, özellikle bu kirlenmenin cihazımızda kalmasına özen gösteriyoruz.

Rami petek temizliği yüzeyi soğuk kalan, kolayca ısınamayan, odaların soğuk kalmasına neden olan petekler, radyatörler, kaloriferler için kırmadan bakım yapmaktadır. Az sayıda sorunu olan sistemlerde gerekirse tek tek bağlantı yapabiliriz veya havlupan girişleri ile de ne kadar petek varsa erişimi sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55