Güngören Gençosman Petek Temizliği

Güngören Gençosman petek temizliği tesisatçı firması olarak tıkanan peteğinizi kimyasal ilaçlarla petek temizleme işlemi yaparak açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Güngören semtine hizmet vermekteyiz.

Gençosman Kombi Petek Temizliği

Güngören Gençosman petek temizliği petek ısıtma maliyetini iyileştirmek amaçlı ve kalitesini artırmak için aynı gün bitirilebilecek çalışmalar sunmaktadır. Önceki kiracıdan kalma bir eve taşındığınız zaman tesisatın ne kadar iyi ısındığını anlamanız zordur. Özellikle önceki kiracı herhangi petek bakımı, peteklerdeki biriken kirleri, kireçleri temizleme yoluna gitmemiş ise sorun sizde sıkışır kalır. Güngören Gençosman petek temizliği hemen çözüm getirme esaslı adımlar uygular. Kapalı devre sisteminden bahsediyoruz. Kırma yoluna eskiden gidiliyordu, yalnız bu son derece zorlu bir yoldur. İki kablo ile kalorifer içindeki su yollarına erişim sağlayabiliriz. Biri peteğe cihazımızdan sıvı ve solüsyon eklerken, diğeri de petekteki kirli suları ve atıkları dışarı almamızı sağlamaktadır. Aktarılacak solüsyon zorlu çamurumsu nesneleri yumuşatırken, ondan önce kabaca salınımda duran peteklerdeki nesneleri hemen tahliye ederiz. Petekleri su ile yıkayarak, tazyik gücünden yararlanarak hızlıca kablolar ile cihazın filtresinden geçirir ve yalnızca su kısımlarını geri peteğe gönderir ve bu sirkülasyona devam ederiz. Bir saatin içinde 1-4 petek tertemiz konuma gelirken, 8 kadar petek varsa bir buçuk saatte tüm senelerin kirlerini ortadan kaldırmış olacağız.

Güngören Gençosman petek temizliği petek tıkanmalarını sökebilecek solüsyonlar kullanır. Balçık, tortu ve daha ne kadar kirlenme, petek tıkanması, soğuması varsa onların sistemden yok edilmesini sağlarız. Ortaya çıkacak sonuçları hemen ilk ısıtmalarda test ederiz. Özellikle ilk birkaç ay boyunca geçen sene aynı aya göre %20 ve üzeri de olabilir petekleri ısıtan enerji kaynağında tasarruf elde etmiş olacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55