İstinye Petek Temizliği

İstinye petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek temizliği servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sarıyer semtine hizmet vermekteyiz.

İstinye Kombi Petek Bakımı

Sarıyer İstinye petek temizliği peteklerin daha iyi ısınması için garanti vermektedir. 40 derece gibi bir ısıtma derecesi pek çok petek için yeterli olmalıdır. Bu rakam yükselmesine rağmen halen soğumaya, soğuk kalmaya devam eden petekler varsa o zaman bu sorunun araştırılması şarttır. İstinye petek temizliği müşteri taraflı bir açıdan kampanya içerikli fiyatlar ile sizlere destek olmaktadır. Bizi arıyorsunuz ve peteklerin sayısını bildiriyorsunuz. Akabinde ustalarımız adreslerinize aynı gün geliyorlar. Eğer radyatörlerde hazır sıcak su varsa orada bir termal kamera ile sıcaklıklarını ölçeriz. Yani el ile temas ederek soğuk kalan petekleri bulmak yerine cihaz ile daha iyisini yapabiliriz. Ters bağlantısı olan peteklerdeki sistemleri bulmak ve kontrol etmenin yanı sıra yapılan araştırmanın sonucunda cihazımızı peteklere erişim sağlayan havlupan girişine bağlarız. Burada tüm solüsyon sıvılar belli ölçek ile seyreltilir ve sistemin kalbine geçer. Bu sayede tortular, balçık kıvamındaki maddeler çözünme sürecine girerler. Yalnızca bir dakika içerisinde petekteki suyun 100 litreden fazla devir daim ettirildiği bir cihaz kullanıyoruz. Bahsettiğimiz bu kirlilikler ise yalnızca cihazımızda takılı kalıyor.

İstinye petek temizliği işçilik masraflarının çok az olduğu profesyonel cihazlar ile destek sunmaktadır. Kaloriferlerdeki kirli suyun dışarı alınması, tahliye edilmesi ile artık ısınma performansı artacaktır. Yakıt harcamalarını düşüren formül, yöntem olmasından dolayı %40 gibi oranlarda faturalarınız gerileyebilir. Tamamen cüzdan dostu ve tasarruf yapmanızın önünü açabilecek bu yöntem ile iki sene rahat edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55