petek temizliği yaptırmak yakıt tasarrufu sağlar

Petek temizliği yaptırmak yakıt tasarrufu sağlar çünkü tesisatın içinde oluşan kirler suyun belli noktalara geç ulaşmasını ve son noktalara giden suyunda soğuk olmasına neden olur dikkat ederseniz kombiye en uzak petek hiç sıcak olmaz . Su devamlı soğuk olduğu için kombi devamlı çalışır halde olacak bu nedenle fatura yüksek gelecektir.

Özel Kimyasal ve Makineli Temizlik Şart

petek temizliği yakıt tasarrufuBireysel olarak petek temizliği malesef mümkün değildir çünkü tesisatın içine yer edinen kirleri ancak temizleme kimyasalları çözebilir. Firmamız bu konuda servis vermektedir İstanbul geneli servis hizmeti bulunan firmamızı arayarak petek temizliği nasıl yapılır hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Petek temizleme son derece geniş bilgi birikimi ve geniş, derin teknik alt yapı gerektiren oldukça hassas bir işlemdir. Uzun yıllarkullanılan peteklerde belirli dönemlerden sonra aşınma ve tıkanma durumları söz konusu olur. Bu şekilde durumlara gelinmeden belirli dönemlerde belirli periyodlarla bu peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizleme işlemiz hem peteğin ömrünü uzatır hem de daha verimli bir şekilde bulunduğu ortamı ısıtmasını sağlar. Bu anlamda bu işlem bir hayli önemlidir. Yapılması gereken dönemlerde yapılmadığında aşınma ve sızdırma sonucu çeşitli yaralanmalı ve ölümlü kazalar meydana gelebilir. Yaşanılabilecek bu kazalar yaşanmasa bile peteklerin ısıtma verimlilikleri ciddi derecede düşecektir. Düşen bu verimlilik ile merkezden daha çok enerji istenilecek ve böylece ısıtma maliyeti artmış olacaktır. Tüm bu olumsuzlukları önlemek amacı ile belirli dönemlerde bu temizlemem işleminin yapılması gerekmektedir. Yapılmadığı takdirde belirtilen olumsuz durumlar ortaya çıkmaktadır. Alanında uzman olan firmamız petek temizliği işlemlerini kısa sürelerde, çok fazla kırıp dökmeden belirli bir düzen içerisinde uygun maliyet ve yüksek kalite ile müşterilerine sunmaktadır. Sunulan bu hizmetler ile firmamız belirli bir potansiyele ulaşmış bu potansiyelini iyi değerlendirmeyi amaçlanmaktadır. Yapılan bu işlemlerde geniş teknik bilgiye firmamız yeterince sahiptir. Bu anlamda çok fazla müşterisini yormadan uygun fiyatlar ve yüksek belirlenmiş kalite standartları ile hizmetini sunmakta ve önümüzdeki dönemlerde çıtasını daha da yükselterek sektörde lider olmayı amaçlamaktadır. Unutmayın petek temizliği yaptırmak yakıt tasarrufu sağlar .

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55