esenler petek temizliği

Esenler petek temizliği yapan tesisat firması olarak özel makine ve kimyasallar kullanmaktayız. İyi ısınamadığınızı düşünüyorsanız veya peteklerin alt kısımları soğuk ise Esenler bölge servisimiz ile irtibata geçininiz.

3 Senede 1 kere mutlaka tesisatı temizletin

esenler petek temizliğiUzmanların uygun gördüğü petek temizleme süreci 3 yılda 1 keredir bunun nedeni su çamurlaşma ve tortu içermesidir zamanla peteklerin dibine çöken cisimler ısınma veriminin azalmasına neden olmaktadır. Esenler petek temizliği yapan firmamız özel kimyasal çözücüler kullanmaktadır bunun nedeni peteklerin dibine yer edinmiş cisimleri tamamen ortadan kaldırmaktır. Basınçlı petek temizleme makinesi ile tesisattaki bütün tortu ve kirleri temizlemekteyiz.

Petek Temizliğinin Faydaları

Eğer petek temizliğini yaptırsanız hem verimli bir şekilde ısınırsınız hemde yakıt tasarrufu sağlarsınız. Yakıt tasarrufu şu şekilde sağlanmaktadır tıkalı olan kalorifer tesisatı suyun dolşımını yavaşlatır bu nedenle su bazı peteklere ulaşmadan soğur ve kombi sürekli devrede kalır buda gaz kullanımı demektir dolayısı ile ısınamadığınız gibi fazla faturalar ödemenize neden olmaktadır. Esenler petek temizliği firmamızı arayarak ısınma sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55