petek temizliği fiyatı

Petek temizliği fiyatı petek adetine ve yerden ısınmada m2 ye göre değişiklik göstermektedir. Kampanyalı en gücel fiyatlarımızı size en yakın bölge servisimizden öğrenebilirsiniz 2014 kış sezonu fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir bu normal daireler için geçerlidir. Dublex dairelerde 250 ile 450 arasında değişiklik göstermektedir. Bizi aramadan önce petek adetini ve m2 ölçümünü bildiğinizden emin olun telefonda en güncel fiyatımızı size sunacağız.

Petek Temizliği Fiyatları

petek temizliği fiyatıPetek temizliğinin gerekli olduğu dönemlerde, peteklerden tıkırtı şeklinde bazı seslerin gelmesi ön fikir olması açısından dikkate değerdir. Suyun ısınması uzun süre kullanılmasından dolayı, genleşmesinden dolayı metallere ufak çapta zarar verecek çapta genleşmesi bunlardan bir tanesidir. Bunlar rahatsız edici boyutta ses yapmaz fakat asıl sorun olan vanaların, boru çaplarının, kazanın konumu, bağlantıların yanlış yapılmasından dolayı bu tür seslerin oluşması muhtemeldir.Kaloriferlerden gelen seslerin önüne geçmek için petek duvarlarında asılı duran keleplerin etrafında plastik kılıfın eklenmesi sağlanabilir. Bu şekilde sürtünme hareketinde yada bir miktar hareketlenme olduğu zamanlarda sesin kısılması sağlanabilir. Duvarlar arası bağlantılar sırasında kılıfların olup olmadığının tespitinin de aynı derecede kontrol edilmesini mutlaka öneriyoruz. Kılıf ve kelepçelerin eklenmesi ile seslerin azaltılması mümkündür. Aynı şekilde tesisatın içinin açılamaması, sorunun kaynağının bilinememesi ve direk müdahale yapılamamasından dolayı müdahalelerin kısıtlı olduğunu ekleyelim. Petek ve kombi pompasının hava yapmasından da oluşabileceğini eklememiz gerekli ve yapmanız gereken firmamız aracılığı ile petek kombi temizliği ve petek temizliği fiyatı alanında lider bir hizmet kalitesini almanızdır.

Petek Temizliği Ne Kadar Zamanda Yapılmalı

Her 2 senede bir petek temizliği üzerine bakımın yapılmasını firmamız olarak öneriyoruz. Elektrik süpürgenizin halıları ve tozları süpürmesinden dolayı atıkların temizliğinin ne kadar şart olduğunu biliyorsanız, peteklerinizin içinde yer alan kirli, çamur ve kireçli bölümlerinde tahliyesinin şart olduğunu bilmelisiniz. Korkmanıza asla gerek yok evinizi kirletmeyecek ölçüde işlemleri yapabiliriz. Atık su borusunun lavaboya bağlanması, peteklerdeki suyun tahliye edilmesi, çözücülerin kullanılarak bu tabakaların sert halinin çözünmesi ve dışarı atılması ile bakım işlemi tamamlanabilir. Bundaki ana kriter suyun çözücüler ile tahliyesi yapılırken, berraklık durumunun normal su rengine yakın hale gelmesi gözlenmesi gerekmektedir. Tabi ki bu bizim işimiz olup, çalışma periyotu tamamen temizlenene kadar sürecektir. Tahmini olarak bir daire için 3-5 saat aralığında cihazımızın çalışması yeterli olacaktır.
Porçöz yada kireç sökücü gibi kimyasalların temizlik sırasında kullanılması tesisatlara bir miktar zarar verebileceği gibi tam anlamı ile petek temizliğini sağlamayacaktır. Piyasada ucuz temizlik ürünleri olarak yer alan bu ürünlerin kullanılmamasına dikkat edilmesi gerekli. Kombinize de bir süre sonra zararı dokunabileceği unutulmaması gerekir gerçek ve kaliteli tesisat temizlemeiçin  petek temizliği fiyatı hizmeti almak için firmamız çalışanları ile görüşebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55