petek temizliği beykoz

Petek temizliği Beykoz da yapan tesisatçı telefon numarası 0216 612 55 90 dır. Petek temizleme makinesi ve özel temizleme kimyasalı kullanarak temizlik işlemi yapılmaktadır. Firmamız Beykoz semtinde hizmet sağlamaktadır.

Petek temizleme beykoz ile yeni yada eski nesil kalorifer sistemleri olsun hepsini tertemiz hale getirebiliriz ve kullandığımız cihazların oluşturduğu basınç ve temizleyiciler ile kısa zamanda sonuç üretmek istiyoruz.

Petek temizliği

Petek temizliği  hem katı hem gaz yakıtlarla ısınan sistemlerde devam etmektedir ve amacımız yakıt faturanızı olabildiği kadar düşürmektir. Şu soru genelde bize sorulur: “Bunu nasıl başarıyorsunuz ve etkisi ne olur?” Petek temizleme cihazlarımızın modern beykozve motor gücünün yüksek olması, kaliteli kimyasalların atık temizlemedeki üstünlüğü, petek giriş ve çıkış bölgelerinin tek bir yerden kontrol edilmesi ve tam temizlik olarak konuyu özetleyebiliriz.  Petek temizliği beykoz ile temizlik öncesi ve sonrasındaki fark hemen belli olacak. Atık maddeler adeta soba külü kıvamında olabilir ve peteğin zemininde yapışmamış şekilde de durabilir. Onu oradan çıkartmak için tek gerekli olan suyun hareket gücünden yararlanmaktır. Elbette çözücü ile kullanıldığında etkisi son derece artar. Örneğin 1.ci peteğe giren kimyasallar, sonrakine, oradan diğerine ve evinizdeki tüm petekleri sırası ile dolaşırken, atıklar devam eden bu sistemin çıkış hattının yine havlupana gelmesi ile oradan atıkların alınması ve klozete gönderilmesi şeklinde çalışmalarımız özetlenebilir. Beykoz petek temizliği çalışanlarımız işinin ehli temizleme konusunda uzman kişilerdir.

Petek temizliği beykoz işlemlerimiz asla hafife alınacak ölçüde değildir ve peteklerin içten çürümemesi, atıkların çoğalmaması, soğukların giderek daha fazla artış göstermemesi ve kışı daha sıcak şekilde geçirmeniz için mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55