petek temizliği alibeyköy

Petek temizliği Alibeyköy servisi ile kalorifer petekleri artık cayır cayır yanacak sadece 25 TL ye peteklerinizi temizletmek için bizi arayabilirsiniz.

Petek temizliği Alibeyköy işlemleri hiç yapılmayan bir iş yeri düşünün ve otel olduğunu hayal edelim. Otel binası yeni kurulduğu için çok güzel sıcaklık yayabilir ve sorun ilk senelerde ortaya çıkmaz. Sonraki senelerde yavaşça ısılar düşer ve yakıt kullanım artışına giderek dengelenmeye çalışılsa bile sorun devam eder. Bu ve benzeri sorunların çözümü peteklerin tek tek temizlenmesidir ve biz bunu tek bir ana üniteden yapıyoruz.

Petek temizliği fiyatları

Alibeyköy petek temizliğinden gelen tesisatçılarımız havlupan bağlantısı ile peteklerde kimyasal çözünmeyi başlatır ve dışarı çıkan atıkların renklerinden ve tortu tabakalarından kirlilik hemen anlaşılacaktır. Petek temizliği fiyatları adet başı 25 TL olarak hesaplandı ancak özel indirim ve kampayalarımız devam ediyor bizi arayın uygun teklifimizi size sunalım.

Petek temizliği Alibeyköy şirketimiz ile tahminen ortalama 130 metrekarelik bir binada 1-3 saat gibi zamanda cihazın çalıştırılması, ön ve ileri safhadaki kimyasal takviyeleri, son kontroller, ısı değişimlerinin gözlenmesi gibi tüm aşamalar kısa zamanda tamamlanacaktır. Petek temizliği Alibeyköy ile işlemleri bizleri bırakın ve yakıt tasarrufunda %25-%35 gibi oranları binanıza yansıtalım. Elbette kombi ayarlarının da peteklerin bakımından sonra tekrar gözden geçirilmesi ile daha mantıklı ayarlara çekilmesi gerektiğini unutmayınız. Yetkililer petekler arsındaki uyumlu olacak şekilde reglaj ayarlarını da kontrol edecek ve ısı yalıtımlarının tüm peteklerde olabildiği kadar aynı seviyelerde yer almasını sağlayacak şekilde kontrollerini yapacaklardır. Sizde çoğu yapılması gereken işlemleri tek bir firma tarafından yapılmasını istiyorsanız bizi hemen arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55