bayrampaşa petek temizliği

Bayrampaşa petek temizliği yapan tesisat servis noktası olarak bu işi kısaca nasıl yaptığımızdan bahsedelim. Özel tesisat temizleme kimyasalı olan kombi max nano clean ; tesisatın içine biriken ve yerleşen kireç , tortuları toz haline getirerek tesisatın dışına atmaya yardımcı olur. Petek temizleme makinesi ile basınçla birlikte bu pislikleri tamamen temizler üstelik şuan kampanya fiyatımız 20 TL dir.

Bayrampaşa petek temizliği işyeri olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimize büyük bir özveri ve titizlik ile tesisat problemlerini ortadan kaldırmak üzere hizmet vermekteyiz.

e-petektemizligi Bayrampaşa Şubesi

bayrampaşa petek temizliğiBayrampaşa petek temizliği kuruluşu olarak ortalama 2 senede bir en az bir kere bakım yaptırmalı ve petek içi üreyen mikropları bulunduğu yerden çıkarmamız için bizlere fırsat vermelisiniz. Bazı müşterilerimiz her sene Sonbahar aylarına girmeden hemen önce temizlik işlemleri için bizleri çağırır ve ısınmada herhangi bir problem yaşamazlar. Fakat ne kadar geciktirirseniz bu hem tesisata hem paranıza ağır bir külfet vurabilir. Bayrampaşa petek temizleme firmamızı aramakta gecikirseniz atıkların üremesine de imkân vermiş olursunuz ve siz özellikle petek havasını alacağım derken, içindeki suyu da tahliye ederseniz maalesef sorun iyice büyüyecektir. Ayrıca merkezi sistem yada kombi kullanıyorsanız yan ve alt komşularınızla aynı derecelerde ısınamayacağınız anlamına geliyor ve kombiniz varsa ayarlarını biraz daha yükselterek daha fazla doğal gaz harcamasını sağlamakta maalesef tam bir çözüm değildir.

Bayrampaşa petek temizliğinde cihaz ve kimyasal kombineli çalıştırılır ve ön temizlik ile atıkların çözünmesi sağlanırken sonraki birkaç saat içinde atıkların iyice tahliye edilmesi ve petek içi suyun giderek musluk suyu gibi berrak olması sağlanır. Bu işlem yapılmazsa kombi ısısı artırıldığını düşünürsek, atık biriktiği için yine o bölgeleri ısıtmaz çünkü atıklar suyu geçirmez ve o bölgeler soğuk olur. Bizi arayın ve hem atıkları tesisattan alalım hem de peteklerin her köşesi mükemmel seviyede ısınsın.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55