Maçka Petek Temizliği

Maçka petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden tortu ve kireçi kombi petek bakımı servisi ile temizlemekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Şişli semtine servisimiz bulunmaktadır.

Maçka Petek Temizleme

Maçka petek temizliği kalorifer tesisatlarında cihaz ve ilaçlı sıvılar, solüsyonlar ile temizleme işlemlerini yürütmektedir. Dublex, müstakil evlerde, apartman dairelerinde, apartmanın tamamı için indirimli fiyatlar ile petek temizleme çalışmaları dahil hepsini sizlere sunuyoruz. Radyatör sayılarına yönelik oluşturulan fiyatlar için bizleri arayınız ve bu işlemlerin nasıl yapıldığını sizlere açıkça anlatalım. Maçka petek temizliği tesisattaki kirlenmenin soğuma yapan petek problemini oluşturduğunu ifade etmek ister. O peteklerin artık kulanım ömrünün dolduğu gibi bir şey yoktur. Cihazların temizlemesi ile petekteki soğumanın gitmesi, peteğin daha sıcak hava vermesi gibi işlemler yine başarılı şekilde olur. Uygulanacak birkaç petek mi veya tüm sisteme mi cihazı bağlamamız gerektiğini kısa araştırma ile hemen anlarız. Hemen sonrasında küçük miktar temiz su ile seyreltilen solüsyon sıvı ile petek içine bu hızlıca gönderilir. Petek panelini, borusunu soğutan kireç, tortu gibi maddeler çözünür. Bir arada durma formunu yitirirler. Su içinde salınmaya başlaması ile biz basınçlı su aktarımı, tekrar sisteme gönderilmesi şeklinde hızlı devir daimler ile filtreleme mekanizmasında tüm kirlerin depolanmasını sağlarız.

Maçka petek temizliği depolanan petek kirlerini atık sistemlerine göndermektedir. Petekleri temizlerken metallere zarar vermeden bu işlemi yapar ki en güzel tarafı son aşamalarda temiz su ile peteklerin içten korunması için kimyasal eklemeleri yaparız. Petek sayılarına göre gerekirse birkaç cihaz çalıştırır ve aynı gün işlemi bitirebiliriz. Peteklerden yayılan sıcak havanın iki sene kadar randımanlı devam etmesinin yanı sıra doğal gazı ekonomik kullanmak için önünüzü açan bir tekniktir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55