Kurtuluş Petek Temizliği

Kurtuluş petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla kombi petek temizleme işlemini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Şişli semtine hizmet vermekteyiz.

Kurtuluş Petek Temizleme Ustaları

Kurtuluş petek temizliği ilaç ile petek tıkanmalarına çözüm sunmaktadır. İlaç niteliğinde solüsyon sıvı ürünler mevcuttur. Petek katmanlarına ilerleyebilecek ve önüne çıkan tüm katı oluşumların toz kıvamına geçmesine sağlayabilecek türde güçlülerdir. Bunu yaparken metal alaşım zarar görmediği gibi sıvı akışkanlığı üst seviyelere çıkabilecek ve ısı yalıtım kalitesi artacaktır. Kurtuluş petek temizliği makine ile petek tesisatındaki tıkanmaları açabilecek sistemler kullanmaktadır. Petek sıcaklığının düşmesinin sebebi sıcak suyun akışının kesilmesidir. Petek panellerinde bir parmak boyutu kadar kireç birikirse oranın soğuma yapacağı açıktır. Zamanla bu maddeler gelişir ve kombi sıcaklığı artırıldığı halde bile petek suları ısınmaz aynı kalır. Küçük süreli bir araştırma ile hangi peteklerde yoğun kir olduğu gözlenir. O petekler için cihaz bağlantısı yapılırken, yeteri kadar petek kirlerini sökmek için ilaçlı solüsyon ekleriz ki en ufak zararı yoktur. O çözünmekle birlikte tüm yabancı cisimlerin yapışkanlıklarını bitirir ve bizim eklediğimiz basınçlı sular ile hemen tahliyesini gerçekleştiririz. 1-4 peteği bile 1 saatte içinin tertemiz olduğu petekleri elde etmek için makul bir süredir.

Kurtuluş petek temizliği kaç kalorifer peteği olursa olsun hepsi için yardımcı olmaktadır. Kalorifer peteklerine bakım yaptırmanın faydaları arasında evin doğal gaz harcamasını azaltmak gibi artı yönleri de vardır. Fazladan tüketilen doğal gaz problemini çözmek için özellikle en azından %20-%40 oranlarında kombinin gaz tüketiminin önüne geçilmesi olanaklı olup iki sene ömürlü etkisi ve metalleri de içten koruyucu sıvı takviyesi ile sizlere en iyi sonuçları vaat ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55