Nispetiye Petek Temizliği

Nispetiye petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Nispetiye Petek Temizleme

Nispetiye petek temizliği radyatör temizlemede ilaçlı solüsyon kullanan ve bundaki verimliliği pek çok binaya aktaran firmadır. Kombi ısıtma sistemi petekteki suyu iyi ısıtmıyor ise belki aktarım problemi olabilir. Çok yakındaki petek sıcak ve arka odadaki, yatak odasındaki peteğin soğuk veya ılık kalmasının nedeni peteklerdeki tıkanmalar olup, açılması yani temizlenmesi için özel cihazlar ile sizlere destek oluyoruz. Nispetiye petek temizliği panel, radyatör, alüminyum, yerden ısıtmalı peteklerde kırmadan cihaz ile solüsyon eklemesi yaparak temizliyoruz. Tüm marka kombilerde filtre kirlenmesi bazen peteklerdeki kirli sulara bağlı ortaya çıkabilmektedir. Önüne geçmek için temiz suları içeren ısıtma sistemlerine sahip olmalısınız. Evin ortalama sıcaklığını artırmak için de gerekli olan bu çalışma da iki kablo yarımı ile petek ve cihaz arasında bir bağlantı oluştururuz. Cihaz haznesine petek temizlemede kullanılan ilaçlı solüsyon ekleriz. Bu sıvılar peteklere geçer ve oradaki kirlerin yumuşaması, sert formundan uzaklaşmasını sağlar. Hemen aktarılacak basınçlı sular ile bunun tahliyesini yaparız. Direkt petek ile değil de havlupan gibi bölmeler ile de ne kadar kirli petek varsa bağlantı kurar, komple temizleyebiliriz.

Nispetiye petek temizliği verimli ısınma ve ısıtma tesisatlarında problemi çözmek için yanınızdadır. Zemine döşenmiş peteklerin az ısı vermesi veya soğuma yapması dahil alakalı kirlenmelerin yok edebileceğimiz gibi hemen üremesine de engel oluyoruz. Öyle ki iki sene iyi ısınacak petekleri elde etmeniz mümkün iken bunun yanında gaz kullanım miktarında azaltıcı tasarruf oluşturacak sonuçları getiriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55