Levent Petek Temizliği

Levent petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizdeki kireç , tortu ve çamurlaşmayı petek temizleme servisimizi göndererek temizliyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Levent Kombi Petek Tamiri

Levent petek temizliği petek sayılarına göre fiyat belirleyen ve ısı iletim performansı iki seneye kadar ilerleyebilen sistemleri sizlere sunmaktadır. Evlerdeki, iş yerlerindeki duvara monte edilmiş peteğin soğuk kalması odanın devamlı ısısının düşmesi anlamına gelecektir. Petek boruları ve panellerinin ılık hale gelmesinin nedeni içteki birikme ve tıkanmalar olabilir. İşte tüm bunları kimyasal ve makineli temizlik kullanarak ustalarımız birkaç saat içinde yok etmektedir. Levent petek temizliği ile çalışma aşamaları birkaç süreçten geçmektedir. Suyun rengine bakılıp, kirlilik dozajı belirlenir. Kolektör, havlupan gibi kısımlardan uygun olanını biz bulur cihazı takarız. Hatta kolektörden kötü kokuların gelmesi ve petek atıklarının kolektörü tıkaması gibi sorunlar da bahsettiğimiz tıkanmalardan olmaktadır. Evin tesisat filtresinin temizlenmesi ile başlanabilir. Su ile karıştırılıp hortumlar ile peteklere kimyasal gönderilir. Nasıl bulaşık makinesi deterjan ile temizlik yapıyorsa, bizim kullandığımız bundan kat ve kat daha kaliteli olup, en ücra kısımlara bile ulaşır kireç yumağını ufak formlara geçmesini sağlar ve basınçlı sular ile onları alırız. Peteklere yoğun su basılması ile herhangi bir yerde kirlenmede kesinlikle olmayacaktır. Kabloların su geçirmez özelliği ile su ve atık birlikte alınırken, atık arıtılır ve cihazın bir köşesinde birikir, su ise peteğe geri gönderilir.

Levent petek temizliği genelde 2-3 saatte bitirilecek bir çalışmadan ibarettir. Bazen 40 dakika yıkama, 40 dakika solüsyon kimyasal ile peteği yıkama gibi aşamalar olabilir. Kirlilik miktarına göre süreçte değişmekle birlikte %30 ve üzerinde tasarrufu çoğu müşterilerimiz gaz tüketim masraflarını azaltma eğiliminde görmekle birlikte güzel taraflarından bir tanesi de sıcaklığın eskisine nazaran daha yüksek olmasıdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55