Kadıköy Rasimpaşa Petek Temizliği

Kadıköy Rasimpaşa petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak makineli cihazla peteğinize zarar vermeden kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Rasimpaşa Petek Temizliği Ustaları

Kadıköy Rasimpaşa petek temizliği her sene veya iki seneye bir peteklerin cihaz kullanarak temizlenmesinden yanadır. İlk sene yapılan temizleme ile oda sıcaklıkları tam istediğiniz rakamları görebilir. Temizlik öncesi 28 ise bunu 30-32 bandına taşıyabilirsiniz. Bu sizin için fazla ise kombi ayarını azaltarak, tüketilecek doğal gaz miktarında tasarrufa gidersiniz. Bu bütçenize faydalı olacaktır. Ayrıca 1 veya 2 senenin petek kirlerini yalnızca birkaç saatte yok edeceğimizi biliyor musunuz? Kadıköy Rasimpaşa petek temizliği katmanları doluluk içinde olan kaloriferdeki nesnelerin yalnızca çözünmesini yapmaz. Bilirsiniz ki petek kenarında bir hortum ile sıvı temizleme nesnesi yerleştirilebilir. Bundan sonra ise o solüsyonlar çözünür ve petekte üstte olan soğuk dipte oluşmaya başlar. Bu eksik çalışmadır. Peteğin her kenarı eşit ısınmalıdır. Bunun için petek kenarına bağlantı kurulacak olan temizlik cihazımıza yeterince solüsyon ekleriz. Suyu cihaz ile çekeriz. Bu esnada tüm oluşumlar su ile birlikte gelecektir. Hızlı devir daimin sonucunda çok geçmez ve filtre kısmı petek atıkları ile dolmaya başlar. Cihaz haznesinden çıkartır ve evde, ofisteki herhangi bir sıhhi kanal içine göndeririz. Çalışma esnasında siyah olan suyun açılmaya başlayacağını özellikle görebilirsiniz.

Kadıköy Rasimpaşa petek temizliği petek panelinin etrafındaki, yanındaki dolabı, elektronik eşyaları, halıları, parke ve duvarları kirletmeden çalışma yapmaktadır. Sızdırma özelliği olmayan ve dakikadaki su çekip aktarım hızı 100 litrenin üzerine olan bu sistemler ile çoğu müşterimiz %20 ve %40 arasında aylık tüketilen gaz harcamalarını azaltmaktadırlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55