Levazım Petek Temizliği

Levazım petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden içerisinde ki tortu ve çamurlaşmayı temizlemekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine hizmet veriyoruz.

Levazım Kombi Petek Tamiratı

Levazım petek temizliği kaloriferin korunması için bazı sıvıları çalışmanın sonlarında kullanmaktadır. Berrak kıvamdaki sular her defasından ısınırken kireç gibi maddeler üretir. Farklı maddeler ile birleşir ve uzun süre temizlenmezse korozyon başlayabilir. İşte bizdeki fark bu koruma sıvılarını eklememiz ve tam 2 sene tam performans diyebileceğimiz ısıtma verimliliği olmakla birlikte metallerin de korunması için faydalı olmasıdır. Levazım petek temizliği apart, apartman dairesinde, tüm katlarda petek yıkama işlemi veya villadaki tüm peteklere bakım yapılması gibi işlemleri nasıl yapıyor? Tıkalı kalmış petek kanallarını açmak için solüsyon sıvılar kullanıyoruz. Eşit miktarda olmak üzere petek sayıları ne ise ikiye böler ve yarısını açık konuma getiririz. Havlupan girişi ile o açık durumdaki petekteki su sular çekilir, cihazda içteki atıklar arıtılır ve geri aktarılır. Yani petek içindeki suyu devamlı devir daim yapıyoruz. Genelde tıkanan peteklerin belirtisi kirli sular, yüzey soğumaları gibidir. Solüsyonun çalışmanın devamında aktarılması ile ise tüm koyu renkteki petek sıvıları açılmaya başlayacak ve onların giderek berraklaştığını göreceksiniz. Biz yine de temiz suyun ilk paragrafta anlattığımız koruma sıvıları ile birlikte aktarımını yapıyoruz. İlk sıcaklığı alan petek ve en uzaktakine yönelik reglaj ayarlarını tek tek yapıyoruz.

Levazım petek temizliği ile faydaları da sizlere yazalım. Kirli su atıklarla gideceği için sıcak su akışı eşit olacaktır. 30 derece mutfak ısınıyorsa, salonda artı, eksi 1 olmak üzere bu seviyelerde kalacaktır. Elbette tesisat problemi, bağlantı hatası varsa bunda düşüş olabilir. Diğer tarafı ise devamlı tüketilen doğal gaz miktarında azalma amacı da bu çalışma da yer almaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55