Maltepe Zümrütevler Petek Temizliği

Maltepe Zümrütevler petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla petek temizleme servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Maltepe semtine hizmet vermekteyiz.

Zümrütevler Petek Temizliği Fiyatları

Maltepe Zümrütevler petek temizliği petekte ılık kalan su sorununu çözmek ve daha sıcak su oluşturmak için özel temizleme faaliyetleri getirmektedir. Kombi cihazında 40 derece ile peteklere su aktardığınızı gördüğünüz halde neden petekler 22 derece gibi sıcaklık iletiyor? İç katmanları oldukça dolu ise bu normaldir. Daha stabil çalışan petekleri elde etmek ve ısı verimliliğini artırmak için özel cihazlar ile sorunu çözmekteyiz. Maltepe Zümrütevler petek temizliği petek tıkanmasına karşı önlem alınması için formüller geliştirmiştir. Petek yüzeyi soğuk ise şebeke hattındaki sıcak suyun randımanlı ulaşmadığı anlamına varırız. Soğuk petek yüzeyinin içinde bazı tortular birikmiş olabilir. Buraya yazmakla bitiremeyeceğimiz farklı maddeler olsalar dahi iyi ısınan petekler için cihaz hortumu ile petek arasındaki bağlantıyı kurup solüsyon aktarımı uygularız. O maddeler ile etkileşime geçmesi yapışkanlık ve bir arada duran formunun bozulması anlamına gelecektir. Basınç ayarı yapılmış su ile petek içinde birikmelerin hemen dışarı alınması, cihaz filtresine geçmesi sağlanır. Kalorifer içindeki kirli suların arıtılması ve kalorifer pisliklerinin alınması işlemi dakikada 100 litre dolaşım kapasitesine sahip basınçlı su motoru ile yapılmaktadır.

Maltepe Zümrütevler petek temizliği peteğin alt kenarında soğukluk olması, sürekli ılık kalan petekler gibi sorunlarda bizi aramanızı önerir. Petek suyu sıcaklığında artış yapmak için tasarruflu tedbirleri sunmaktayız. Yan etkisi olmayan solüsyonların kullanımı ile petek suyunu ısıtan cihazda %30’lara varan doğal gazın az miktarda tüketilmesi gibi sonuçların alınması mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55