Kombi Tesisat Temizliği Yapan Firma

Kombi tesisat temizliği yapan firma İstanbul içinde ilklerden olan Çözüm Tesisat firmamız makineli ve ilaçlı bir şekilde petek temizleme servisi sunmaktadır. İstanbul genelinde kombi tesisat temizliği kaç para ? 1-4 petek : 100 TL sonraki her petek için 25 TL fark alınır eğer çok fazla peteğiniz varsa özel indirimlerimiz vardır.

Tesisat temizliği her tesisatçı tarafından yapılmaz alanında uzman makine ve ilaçlı bakım yapan tesisatçılar tercihiniz olmalıdır. Çözüm Tesisat firmamız 2003 yılından günümüze kadar olan kısımda petek temizliği servisi vermektedir.

Tesisat Temizliği ve Yıkama

Kombi tesisat temizliği yapan firma petek soğumalarını durdurmak, sıcak petekleri elde etmek için özel formüller ile destek sunmaktadır. Gelişmiş ve anında peteklerdeki kirlenme ve tıkanma nedeni olan nesneleri çözebilecek kimyasallar kullanmaktayız. Petek tıkanması için özel solüsyonları kablolar ile peteklere göndermekteyiz. Bunu sınırlı ve birkaç peteğe uygulayabileceğimiz gibi tüm sisteme de gönderebiliriz. Birkaç tur halinde aşamalar ile daha verimli sonuçlar alınabilir. Kombi tesisat temizliği yapan firma az ısınma sorunu olan, altı ısınmayan peteklerdeki tüm kirleri basınçlı sular ile temizlemektedir. Petekteki kirlenme ölçüsü ile uygulanacak sıvı çözücülerin miktarı da belli olacaktır. Ustalarımız bu aktarım sonucunda yüksek güçlü devir daim ünitesini çalıştıracaklardır. Çözünen petek içindeki kirleri çıkartmak, petekte bırakmamak için basınçlı su aktarımı yaparız. Petekte bırakmayıp, devamlı devir daim başlatıyoruz. Su homojen ve berrak kıvama gelinceye kadar bu işlem devam edecektir. Yalnızca birkaç peteği açık, kalanları kapatarak da verimliliği artırabiliriz. Kireç, tortu, petek içinde açığa çıkmış tortu ve farklı maddeler filtre bölmesinde takılır ve onları banyo kanalları gibi sıhhi kanal içlerine aktarırız.

Kombi tesisat temizliği yapan firma ile kalorifer bakımı, temizleme işleminin yapılmasının faydalarını da açıklayalım. Doğal gaz ile ısınan peteklerde tasarruf, faturalarda düşüş olasılığı vardır. Bazı binalarda %40 gibi devasa boyutta tasarruf elde edilmektedir. Kombi sıcaklığına yakın petek ısıları elde edilir. Yani arada 20 derece gibi cihaz, petek ısısı farklılığı kolayca olmayacaktır. Kombileri koruyan petek temizleme işlemi yapan İstanbul tesisat firmasıyız. Kombi filtre kirlenmesini durdurabilecek önlem, kesin çözüm gibi arayışlarınız varsa bizleri aramalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55