Bağcılar Yüzyıl Petek Temizliği

Bağcılar Yüzyıl petek temizliği tesisatçı firmamız peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal özel ilaçlarla petek temizleme servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Bağcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Yüzyıl Petek Temizleme Servisi

Bağcılar Yüzyıl petek temizliği peteklerdeki suyun bulanıklaştığı, kirlendiği problemleri ortadan kaldırmaktadır. Lağım kanalları nasıl tıkanırsa ve onlar içinde robot cihazımız ile kırmadan müdahale imkanlarımız varsa peteklerde içinde yalnızca solüsyon kullanırız. Nano temizleyici de adlandırılan bu sıvıların peteklere verdiği ısı performansı iki seneye yakın devam etmektedir. Eğer peteklerdeki pis su temizlenmezse petek su kaçakları görülebileceğini unutmamalısınız. Bağcılar Yüzyıl petek temizliği ile hemen, bugün kalorifer tesisatı temizleme işlemi nasıl yapılır, anlatalım. Bizi arayıp arıza kaydı oluşturuyorsunuz ve adres bilgilerinizi verdikten sonra ekiplerimiz yola çıkıyor. Petekler üzerinde sıcaklık bakımından özel cihazlar ile değerlerine bakarız. Zaten soğuma olan petekleri bu sistem ile bulabiliyoruz. İstersek ilgili problemli petekler için kablo bağlantıları yardımı ile cihazımızı bağlar ve solüsyonun geçmesini sağlarız. Bu esnada içindeki tüm kireçler ve benzeri cisimler vakit kaybetmeden çözünecektir. Çözünen sıvıların tahliyesi daha kolaydır. Hemen basınçlı su ile devir daim başlatırız. Oradaki tüm kirler cihazımızdaki filtreye takılır ve onları da zaman zaman banyo veya tuvalet kanallarına dökeriz.

Bağcılar Yüzyıl petek temizliği okul, hastane, otel, iş yeri, apartman dairesinde kırmadan, zararsız, kaliteli solüsyonlar ile kalorifer, radyatör, petekleri cihaz ile temizlemektedir. Bu çalışmanın artı tarafları nelerdir? Kirecin peteklerde kalması nedeni ile soğuma ve gürültü gibi yan etkiler ortadan kaldırılır. Peteklerin evi daha iyi ısıttığı ortamın yanı sıra bunu eskisine göre aşırı yakıt tüketmeyerek yapması önemlidir. Isı artışları olurken, yakıt tüketimlerinde gerileme görülür, metallerin korunması sonradan eklenecek sıvılar ile hemen sağlanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55