Balmumcu Petek Temizliği

Balmumcu petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla kombi petek temizliği servisi veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Balmumcu Kombi Petek Bakımı Yapan Firmalar

Beşiktaş Balmumcu petek temizliği kalorifer peteklerindeki soğuma problemini bitirmek ve peteklerin kolayca ısınmasını sağlamak için özel formüller geliştirmiştir. Kapalı metal yapılardan bahsediyoruz. İçini açma, kırma dökme işlemlerinde bulunamayız. Her ne kadar dar bir su geçiş yollarına sahip olsalar da o katmanların içinden bazı solüsyonlar ile petek soğumasının asıl sebebi olan kirliliği yok edebiliriz. Balmumcu petek temizliği tortu, kireç ve daha pek çok nesneyi solüsyonlar ile dışarı almaktadır. Sırf bu maddeler için üretilen kimyasallar vardır. Bir dairede araştırma yaparız. Birkaç tanesinde sorun var ve geri kalanında problem yoksa, o sorunlu kısımlara tek tek cihazı bağlayarak solüsyonun tamamen kireçleri toz kıvamına getirmesini sağlarız. Devir daim ünitesi ile bu en uzaktaki petek içindeki suların bile aynı yolu kullanarak havlupan gibi çıkış haznesinden dışarı alınması sağlanır. Tortular cihazımızda kalırken, arıtılarak peteklere geri gönderilir. Bu geçici bir işlemdir. Çalışmanın sonlarına doğru temiz suyu ve onla beraber petek içlerinde oluşabilecek korozyona karşı kimyasal sıvıları da ekliyoruz. Sonraki kullanımlarda ısı farklılığı tam istediğiniz rakamlara ulaşabilir.

Balmumcu petek temizliği teknolojik ve akılcı çözümler sunmaktadır. Kalorifer tesisatındaki su daha az doğal gaz ile nasıl ısınır? Petekleri ısıtırken tasarruf yapmam mümkün mü? Peteklerdeki soğumaya kesin çözüm var mı? Bu tür sorunların tamamına çözüm sunmaktadır. Unutmayınız ki asıl bakımı yaptırmazsanız petekteki suyun dışarı akması sorunu yaşanır. Bunu önlemek ve üstelik %30 ve üzeri harcama giderlerinde azalış elde etmek için bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55