Gültepe Petek Temizliği

Gültepe petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlarla kombi petek bakımı servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Gültepe semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Gültepe İlaçla Petek Temizleme

Gültepe petek temizliği petek başına ücretler ile çalışan faturalı, garanti süreli imkanlar sunan firmadır. Peteklerdeki suyun ilk günkü gibi tertemiz durması mümkün değildir. Su ısınır, oksijen ile temas eder ve farklı sebeplerden dolayı tortu, kireç maddeleri açığa çıkar. Odanın iyi ısınmaması ve peteğin üstü sıcak, altı soğuk kalması gibi vakalar bu tür binalarda sıklıkla görülmektedir. Aslında sorunu çözmek sanıldığı kadar zor değildir. Gültepe petek temizliği apartmanın tümünde, müstakil evlerde, apartman dairelerinde garantili radyatör bakım hizmetleri sunmaktadır. Kalorifer sistem arızalarını gidermek için su dolaşım yollarına bakmak gerekir. Tesisatın yanlış bağlanması yani ustaya bağlı hatalardan dolayı, ters bağlantı durumlarında ısınmama sorunu da görülebilir. Biz bunları zaten araştıracağız. Ayrıca yaptığımız analizler ve gerekirse termal cihaz ile ısı değerlerine baktıktan sonra bir havlupan girişi ile peteklerin yarısını kapalı duruma getirir, geri kalanına kimyasal solüsyonun geçmesini sağlarız. Bu solüsyon ile çok sayıda bütün haldeki maddelerin çözünebilir kıvama gelmesi sağlanır. Çözünmesini istiyoruz çünkü petek içindeki suları hızlıca devir daim yaptıracağız. Bu sayede getirdiğimiz temizlik cihazında tüm kireç ve diğer maddeler toplanmaya başlayacaktır.

Gültepe petek temizliği birkaç saat içinde kalorifer tesisat bakım işlemlerini bitirebilir. Her ay veya her 6 ayda bu işleme gerek yoktur. İki sene randıman alınır. Yani %100’lere yakın randıman ile başlayabilirsiniz. İki seneye yakın bu seviye düşecektir. Çünkü su içindeki birikintiler artmaya başlar. Yalnız belirttiğimiz sürelerde tekrar bakım yaptırmak daha az yakıt kullanılmasını sağlayabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55