Ortaköy Petek Temizliği

Ortaköy petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçla petek temizleme servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine hizmetimiz vardır.

Ortaköy Kombi Petek Bakımı

Beşiktaş Ortaköy petek temizliği petek suyunun soğuk, ılık kalması sorunlarını gidermek için özel formüller ile müdahale etmektedir. Suyun içindeki birikintiler, çamurlar, korozyon oluşturucu maddeler artmaya devam ederse oradaki su geçişi azalır. Sıcak su iletimi durma noktasına gelir. Petek içini açacak olsak zaten o maddeleri rahatlıkla görebilirsiniz. Yalnız biz petekleri kırmadan içindeki tüm pislikleri özenli bir çalışma ile ortadan kaldırmaktayız. Ortaköy petek temizliği Kış gelmeden radyatör kullanım ömrünün artırılması için bu hizmeti almanızı önermektedir. Peteklerin dengeli ısınması ve ekonomik yakıt yakımı için kombilerdeki bu baskıyı yok etmek için tertemiz bir sistemin binalarda olması gerekir. Set gibi düşünebilirsiniz. Peteklerdeki su soğur ve ısınır. Bu süreçte içinde dışarıya tahliye edemeyeceğiniz kadar kireç, korozyon içerikli maddeler oluşur. Bunların tahliye edilmemesi metallerde erimenin yaşanmasına bile neden olabilir. Biz ise ne kadar birikinti olursa olsun hepsinin petekler için kullanılabilecek ilaçlı sıvılar ile çözünmesini sağlıyoruz. Havlupan giriş kısımlarını hepimiz biliriz. Cihazımız buradan entegre olur. Basınçlı yani normalden biraz daha hızlı su devir daimi başlatmamız ile çözünen tüm kirleri dışarı alıyoruz. %20-%40 arası yakıt tasarrufu sağlayan müşterilerimiz de vardır.

Ortaköy petek temizliği radyatör bakım, temizleme firmasını neden tercih etmelisiniz? Peteklerdeki su hızlıca ısınacaktır. Kombi mutfakta mı veya merkezi ısıtma sisteminden gelen ilk sıcak petekten en uzaktaki peteğe kadar aşağı yukarı aynı derecelerde ısınma olur. Kombi ısı değerlerini artırma gereği pek fazla hissetmeyeceğiniz için tasarruf yaparsınız. Ayrıca petek metallerinde su kaybını kırmadan onarmak için kimyasal kapatıcılar da firmamızda yer almaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55