Petek Yıkama Makinesi ile Temizlik

Petek yıkama makinesi ile temizlik yapan Çözüm Merkezi firmamız özel tesisat petek temizliği makinesi yanında kombimax temizleme kimyasalı kullanarak hizmet vermektedir. Petek temizliği sektör lideri firmamız 1 yıl temizlik garantisi vermektedir.

Yıkama Makinelerıyla Petek Temizliği

Piyasada iş güzar makineli petek temizliği yapan tesisatçı veya firmaları vardır sizlere değişik şekilde fiyatlar ve değişik şekilde petek temizlik işlemlerinden bahsederler. İnternet dünyası zaten soru işaretleri ile dolu yani gözüzle görmediğiniz bilmediğiniz birşeye güvenmek alışveriş etmek gerçekten zor olur. Birde piyasadaki bu ortalık karıştırıcılar eklenince işin içinden çıkılmaz bir durum oluşur. Çözüm Merkezi 9 senenin vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile petek yıkama makinesi kullanarak petek temizliği yapmaktadır. Yapılan temizlik işlemleri 1 yıl garantilidir aklınızda soru işareti kalmaz çünkü fatura keseriz elinizde garanti belgesi bulunur. Petek temizliğinin verimini faydasını ancak uzman firma tarafından alabilirsiniz.

Petek yıkama makinesi ile temizlik yapan tesisatçı firmamız İstanbulun tüm bölgelerine hizmet sunmaktadır. Mümkünse aynı gün eğer yoğunluk varsa bir ertesi güne hizmet sunmaya gayret göstermekteyiz. Çözüm Merkezi petek temizliği firmamızda toplam 7 servis aracı kullanılmaktadır. Petek yıkama makinesi ile temizlik yapan firmamızı arayarak, teknik destek ekibimizle konuşarak, petek sayınızı da bizlere söyleyerek fiyatımızı öğrenebilir ve 20 dakika gibi çok kısa zamanda adresinize ulaşabiliriz.

Petek Yıkama Makinaları

Petek yıkama makinesi ile temizlik hizmetlerinden yoksun kalan radyatörlerdeki su dolaşım hızı giderek yavaşlayabilir. Çünkü en basitinden kireç artma eğiliminde olsa bile suyun akış yönünü keseceği veya çok az akmasına neden olacağı için, kombiden uzaktan kalan kısımlar sürekli ısıyı dengeleyen kombinin çalışmalarından ihmal edilecektir. Kombi daima su sıcaklığını en iyi şekilde ölçmek isteyecek ve analizlerini tazeleyerek cihaz ekranına bunu ekleyecektir. 10’larca hata sinyalinin açıklaması çeşitli kodlar ile bildirilmiştir ve bunları takip ederek bile sorunun ne aşamada olduğunu bulabilirsiniz. Petekteki su kayıpları artıyorsa ve bunu da direkt su akışını görecek şekilde fark edemiyorsanız, onları kapatacak olan kimyasal bazlı uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz. Petek içlerine gönderilir ve hava gördüğü anda direkt olarak katılaşmaya başlar ve oradaki sızıntıyı yok eder. Kalıcı şekilde midir? Büyük oranda evet diyebiliriz. Ayrıca içinde atık madde varsa kesinlikle onların da temizlenmesinden sonra kombiniz gereksiz yere hata sinyali vermeyecek veya bazı parçaları arızalanmayacak diyebiliriz. Sizde önlemleri bugünden alarak Çözüm Merkezi ile ne kadar sayıda peteklere sahip olan binanınız olursa olsun uzman teknisyenlerimiz ile sürpriz sonuçlar değil, beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Petek yıkama makinesi ile temizlik yapan firma çalışmalarını uygulayarak kesinlikle sürekli ve ayda bir kere veya her Kış ayında birkaç kere olacak şekilde yeni bir temizlik müdahalelerine gerek kalmayacaktır. Azami olarak iki sene peteklerinizin rahat edeceğini söyleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55