Denizköşkler Petek Temizliği

Denizköşkler petek temizliği firması olarak ısınmayan peteğinizi yerinden sökmeyecek şekilde kimyasal ilaçlar ile ısınmasını sağlamaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Avcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Denizköşkler İlaçla Petek Temizleme

Avcılar Denizköşkler petek temizleme petekleri tasarruflu ısıtma olanaklı çalışmalar yapmaktadır. Petek panelindeki suyu aktarılacak bazı sıvılar ile tüm birikme sebeplerini mikro boyutları indirmekteyiz. Kombili, kombisiz evlerde petek ısınmasını artırmak için birkaç kablo eşliğinde sırf bu alanda kullanılan bir cihazın çalıştırılması yeterlidir. Şu andaki aylık ödenen doğal gaz faturasını düşürmek hayal değildir. Denizköşkler petek temizliği dubleks daireler, villalarda üst kat odalarını ısıtmak için petek düzenlemeleri ve bakımı yapabilir. Odaların duvarı ve zeminindeki petek panellerindeki kirlerin alınması sıcak suyun takıldığı yerlerin de yok edilmesi anlamına gelecektir. Kolektör kısımları ile yerdeki panellerin ısılarını artırabiliriz. Oraya eklenecek bir cihaz kirli bölgelerdeki, petek temizliği panellerindeki çamurumsu maddeleri su ile birlikte çeker ve arıtır. Hemen depolama kısmı doldukça cihazdan onu çıkartır tuvalete dökeriz. Güçlü solüsyon eklemeleri ile de geriye kalan alamadığımız kısımların da çözünür aşamaya gelmesi, yoğun basınçlı su ile çekilmesi, arıtmanın yapıldıktan sonra temiz suyun ilave edilmesi sağlanır.

Denizköşkler petek temizliği peteklerde, radyatörlerde hava bırakmayacak şekilde adımları tamamlar. Cihaz varsa çalıştırır ve sıcaklık düzeylerine bakar. Eksiklik varsa cihazı tekrar bağlar ve orada ek tedbirler alır. Kısacası peteklerde tahribat oluşturmayacak, yıkım, zarar ziyan vermeyecek, maddi kayıp oluşturmayacak çözümlerin yanı sıra petekteki temiz suyu ısıtma giderlerini de önemli ölçüde azaltmanın da sonuçlarını bu ekip sizlerin binalarına yansıtmaktadır. Kış ayları gelmeden de hizmeti alabilir ve daha hazırlıklı soğuk havaları karşılayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55