Ataşehir Yeni Çamlıca Petek Temizliği

Ataşehir Yeni Çamlıca petek temizliği firması olarak ısınmayan peteğinizi kimyasal ilaçlar ile peteğinize zarar vermeden eski performansına kavuşturuyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Yeni Çamlıca İlaçla Petek Temizleme

Ataşehir Yeni Çamlıca petek temizleme kombinin fazla yakmasını önlemek için peteklerde özenli bakımlar yapmaktadır. 2 litre suyu mutfaktaki ısıtıcı kaynar dereceye getirirken, içerisinde kireç, çeşitli tortular biriktiği zaman ise sağlıksız ortamlar oluşturur. Isıtıcıdan itibaren boru hattı döşeyecek olsaydınız, uzaktaki kısma kalan ılık ve soğumaya yüz tutan sular olurdu. Biz bu maddeleri cihazlar ile kirletmeden almaktayız. Ataşehir Yeni Çamlıca petek temizliği petek panelini tutarken soğuk kalması problemlerini çözebilir. Plakalar arasındaki ısı farklılığı olabilir. Aynı peteğin sol üst kısmı sıcak iken biraz sağ tarafındaki üst veya orta kısımda kireç gibi maddeler birikmiş ise orada soğumalar olur. O kireçler su içinde salınır ve aşağıya düşerse petek altlarında soğumalar olur. Bunun sebebi oraya suyun geçmemesidir. Peteklerden kireçleri cihaz ile çıkartmak için hortum eklenmesi ile orada basınç oluşturur. Yaklaşık 45 dakikalık bu aşama ile kirli su alınır ve yerine temiz su eklemesi yapılır. Ortalama kombi bakımı da dahil 1,5 saat gibi zamanda alakalı kirlenmeler ortadan kaldırılır.

Ataşehir Yeni Çamlıca petek temizliği ile sıcak suyu ilk alan peteğin sıcak ve en uzaktaki peteğin de sıcak olması sağlanmaktadır. Radyatör panel içlerinde tahribat oluşturmadan tüm tabakalar, çamur tortuları itinalı olarak alınır ve özellikle tuvalet ve banyo kanallarına dökülür. 4 petek için maksimum 1 saat cihazın çalıştırılması mükemmel sonuçları almamızı sağlar. En önemli avantajı ise kombiden sıcak su 40 derecede ısınıyorsa 30 derece ve daha üst seviyelerde peteklerin bu ısıyı vermesi ve yakıt tüketimlerinde düşüş yapabilecek sonuçların alınabilmesidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55