Avcılar Tahtakale Petek Temizliği

Avcılar Tahtakale Mahallesi petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden eski performansına ulaştırmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Avcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Tahtakale Mahallesi İlaçla Petek Temizleme

Avcılar Tahtakale Mahallesi petek temizleme ile kalorifer temizleme süresi ne kadardır şeklinde sorunuz varsa en az bir saat en fazla 2 veya 3 saat almakta olduğunu söyleyebiliriz. Petek borularının kesilmesi veya yerlerinden sökülmesi gibi en istenmeyen konular olmaz. Petek sıvılarına erişim için kolektör ağızlarını kullanırız. Peteğin yan tarafı olabilir veya havlupan girişleri cihaz ile bütünleştirilerek işlemler başlar. Avcılar Tahtakale petek temizliği petek bakımından sonra %40 gibi tasarrufları elde etmek mümkündür. Bazı binalarda %20’de görülmektedir. Bu biraz da peteğin ısıyı ne derece randımanlı ilettiği ile alakalıdır. Ama yine de bazı iyileşmeler olacaktır. Ortalama 8 petek için gerekli süre 2 saat kadardır. Öncelikle neden ısıtmadığı araştırılır. Kombinin devre dışı kalması ile birlikte tesisattaki tüm su dışarı alınır. O esnada bir miktar tortu, çamur gibi nesneleri de sistemden kurtarmış oluruz. Ama iç katmanlarda yine de bir takım oluşumlar vardır. Solüsyon eklemeleri yapılırken, yapıştıkları alan nerede ise oradan ayrıştırılması sağlanır. Basınçlı su ile kirli bölmeler hemen hortumlar ile oradaki su ile birlikte çekilir ve cihazımızdaki geçici atık depolama kısmına gelmesi sağlanır.

Avcılar Tahtakale petek temizliği temiz kalan peteklere hava bırakmayacak şekilde su eklemeleri yapar. Su ile belli ölçek esas alınarak koruma solüsyonları da ekler. İlk ısıtma peteklerin el yakacak düzeyde ısınması anlamına gelecektir. Kombili evde ısıtma masrafını azaltmak için işte bu çalışmadan sonra dereceleri küçültmeniz yeterlidir. Yine randımanlı ısınacak ve evin her odası iyi derecede rakamlara ulaşacaktır. Bunun yanında kombideki gaz harcama miktarlarında düşüş de mutlaka gözlenecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55