Beylikdüzü Dereağzı Petek Temizliği

Beylikdüzü Dereağzı petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beylikdüzü semtine servisimiz mevcuttur.

Dereağzı Petek Temizleme Fiyatları

Beylikdüzü Dereağzı petek temizliği sıcak sularının akışının kesildiği ve devam edemediği, petek panelinden sıcak suyun soğuk geçtiği gibi sayısız sorunların çözümünü bilmektedir. Apartmanda ortak ısıtma sistemi olabilir ve gayet sıcak şekilde dairenizdeki petekler ısınırken, bazılarının soğuk kalması, yüzey ısılarının düşmesinin nedeni içteki kirlenmedir. Bireysel ısıtmaya sahip binalar içinde bunlar geçerlidir, zemine döşenmiş petekten yeterince ısı alamayan ev sahipleri içinde aynıdır. Biz hepsine komple cihazlar ile kesin çözüm sunmaktayız. Beylikdüzü Dereağzı petek temizliği zararsız kimyasal kullanmaktadır. Petek metalleri içine işleyecek şekilde tüm sistemlere yayılacak sıvılardan bahsediyoruz. Banyonun duvarına yerleştirilmiş ve sökülebilecek bir panel vardır. İşte oradan iki kablo eşliğinde biri suyu çekecek, diğeri de suyu iletecek şekilde ayarlamaları yapılır. Kabloları cihaza yerleştiririz ve 8 tane petek varsa yarısını kapalı duruma getiririz. Açık olanları ile ilk işlemleri sürdürürüz. Genelde ilk kirli suları arıtarak çekme ve kimyasal basarak kalanları da alma gibi işlemler 1 saatte bitmektedir. Kirlilik düzeyi daha az ise 45 dakika gibi de sürmektedir. Süreç ilerler ve kapalı ayarladıklarımızı açık duruma getirir, aynı şekilde işlemlere devam ederiz. Çektiğimiz siyah tonlarındaki suların giderek açıldığını görürüz.

Beylikdüzü Dereağzı petek temizliği devir daim yaptırılan cihaz ile alınan sıvılardaki kirli maddelerin (kireç, çamur gibi) cihaz filtresinde takılmasını sağlar. Belli bir kapasitesi vardır ve biz doldukça sıhhi kanala göndeririz. Ardından tüm kaloriferlere özenli şekilde temiz sular, koruma vasfı ile peteklere kimyasalları aktarırız ve çalışma sonrasına ait ilk ısıtma zamanındaki farka inanamayacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55