Sancaktepe Sarıgazi Petek Temizliği

Sancaktepe Sarıgazi petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Sarıgazi Petek Temizleme Fiyatları

Sancaktepe Sarıgazi petek temizliği korozyon, kireç ve daha pek çok maddelerin doldurduğu radyatörler için senelik veya iki senelik bakım yapmaktadır. En az iki sene boyunca verim alabileceğinizi söylemekteyiz. Her ay bu tür hizmetlerimiz vardır. Bazı ev ve iş yeri sahipleri ise bu teknik servis çalışması için her sene bizi aramaktadır. Çünkü yakıt masrafının azaltılmasını sağlayacak faydası olmasından dolayı küçük bir makine ile tüm sistemdeki pislikleri almamız son derece ısı artışını, tasarruf oluşturucu şekilde yerleşmesini sağlar. Sancaktepe Sarıgazi petek temizliği suyun temiz halde binalara gönderilmesine rağmen açığa çıkabilecek kireç nedeni ile petek paneli tıkanan evlere karşı sizi uyarmaktadır. Su akışı ve sıcaklık iletimi homojen olmaktan çıkar ve en önemlisi odalardaki soğukluk artar ve kombi ısı artışları ile bile bunu telafi etmeniz mümkün değildir. Peki, çözüm nedir? İlk işlem peteğin sağ üst kısmından hava alma bölmesinden bir bardak kadar su alır ve durumları kontrol ederiz. Bu esnada sıcaklığı dokunmadan ölçen termal kamera ile rakamlara bakarız. En çok soğuma yapan sistemlere direkt kenardan makinemizi bağlayabiliriz. İstersek eğer nano temizleyici solüsyon ile tüm sistemlere bağlantıyı kurabilir ve solüsyonu su tankı kısmına (cihazımızdaki) aktararak petekteki suyun çekilmesi bu devir daim ünitesi ile tekrar gönderilmesi, bu aşamada içteki tüm pisliklerin cihaz kenarına bağlı olan filtre kısmında kalmasını sağlarız.

Sancaktepe Sarıgazi petek temizliği en doğru kararları verebilecek ve soğukluğu binanızdan silip atabilecek ustalara sahiptir. Petek tıkanırsa ısınma problemi olur. Temiz hale gelirse ısı tasarrufunun önüne açarsınız. (%40)

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55