Salacak Petek Temizliği

Salacak petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden radyatör temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Salacak Kombi Bakımı

Salacak petek temizliği kombi cihazlarının peteklerdeki suyu iyi ısıtmaması problemine kesin çözümler sunmaktadır. Havası alınan peteklerin ısınmaması, reglaj ayarı yapıldı ama petek halen soğuk, evdeki hava sıcaklığı ılık, soğuk kalıyor gibi sayısız şikayetleri adreslerinize gelip araştırabiliriz. Salacak petek temizliği iddialı ve hemen sonuç alınabilecek yöntemler kullanır. Öncelikle peteğin ısınması için gerekli olan doğal gaz ile çalışan kombiler, elektrik bağlantısı veya merkezi ısıtmadan iletilen sıcak sulardır. Düşünün ki gider suyu borularından bile daha küçük çapa sahip bağlantı boruları ve iç katmanlardaki küçük aralıkların tıkalı olması sizce de sıcaklığın iletilmesini azaltmaz mı? O bölgeleri ve en kirli petekleri termal kamera göstergeleri, bazı su analizleri gibi teknik çalışmalar ile buluruz. 6-8 veya daha fazla sayıda peteklerde iki tur halinde çalıştırılacak bir cihaza sahibiz. Radyatör temizliği bu cihazın özelliği geniş su haznesi ile sistemdeki suyu çeker, içteki pislikleri filtreler yani geri göndermez ve özel solüsyonların da eklenmesi ile ne kadar içte sıkışmış nesne varsa onları hızlıca almamızı sağlar. Bu sayede petek kanallarındaki kireç, pas, çamur tıkanmasını makine ile almayı başaracak ve sıcak su iletim problemlerine son vereceğiz.

Salacak petek temizliği ile kombi bakım hizmetlerini de alabilirsiniz. Ne gibi iyileşmeler binada olabilir? Kombi petek temizliği petekteki suların ısınmasını sağlayan cihazdaki gaz tüketimi temizleme sonrasında size fazla geleceği için ayarlarını azaltacak ve %40 gibi oranlara bile varabilecek Kış aylarında tasarruf elde edebileceksiniz.

Salacak Petek Temizliği Arama Kelimeleri

Salacak petek temizliği , Salacak petek temizleme , Salacak kombi petek temizliği , Salacak kombi petek bakımı , Salacak kombi bakımı , Salacak kombi temizliği , Salacak radyatör temizliği , Salacak petek nasıl temizlenir , Salacak ilaçla petek temizliği , Salacak tıkalı petek temizliği.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55