Gayrettepe Petek Temizliği

Gayrettepe petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizdeki kir ve tortuyu petek temizleme hizmeti ile temizlemekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Gayrettepe Petek Temizleme Servisi

Beşiktaş Gayrettepe petek temizliği kalorifer peteğinin ılık kalmasına neden olan kireç problemini petekleri kırmadan sıvı solüsyon uygulamaları ile %100 çözmektedir. Ayrıca peteklerde su kaybını durdurmak için özel kapatıcı sıvılarda mevcuttur. Kombilerde su kaybı hatası, basınç saatinde bunu görmeniz gibi etkiler varsa da araştırma için yine de bizleri arayabilirsiniz. Su sirkülasyonu yani sıcak suyun uzaktaki hatlara bile homojen geçeceği şekilde sistemlerdeki kirliliği ekiplerimiz durdurabilir. Gayrettepe petek temizliği çoğu kalorifer sistemlerindeki kireç, pas gibi maddelerin temizlenmesi için deneyimli bir ekibe sahiptir. Merkezi ısıtma sisteminden gelecek sıcak suların petekleri ısıtmaması önemli sorundur. Hani komşunuzun odaları sizden birkaç derece fazladır ve sizin daireniz daha ılık kalmıştır ya bunun sebebi bazı kirlenmeler olabilir. Biz zaten sırf termal cihazlar ile ısı testine başladıktan sonra hangilerinde tıkanma var göreceğiz. Peteklerdeki ısı kaybını yok etmek ve daha sıcak olmasını sağlamak için havlupan girişi ile cihazımızı kurarız. Solüsyon dökülmesi ile peteklere geçmesi sağlanır. Çözünmeler olur basınçlı su ile pisliği cihazda kalacak şekilde dışarı alırız. Çok geçmeden bazı koruyucu sıvılar ile son aşamalara geliriz.

Gayrettepe petek temizliği son testleri dikkatli şekilde uygulamaktadır. Temizlenen peteklerde testleri yapmaya başlarız. Merkezi ısıtma sistemi ise bu biraz zaman alabilir. Bireysel kombi ise sıcaklığı ayarlar ve ısınması için biraz bekleriz. Radyatörde doğru reglaj ayarının yapılması, son kontroller ile işlemleri tamamlarız. Daha az yakıt tüketerek peteklerin fazla ısınmasını sağlamanın yollarından birisi budur. Bizler bulduğumuz tesisat bağlantı hataları içinde sizlere bilgiler vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55