Ümraniye Altınşehir Petek Temizliği

Ümraniye Altınşehir petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla kombi petek temizliği servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Altınşehir İlaçla Petek Temizleme

Ümraniye Altınşehir petek temizleme radyatör kirlerini sökecek ilaç kullanımı yapmaktadır. Bunu basit bir hortum ile gönderip o şekilde işlemi tamamlamıyoruz. Cihaz ile aktarıp, kirleri de aynı cihazın farklı bir kablosu ile çekiyoruz. Belli su kapasitesi olan tank haznesinde bu oluşumlar geri çekilirken, arıtılıp tesisatlara gönderilmekte ve belli süre sonra ikinci aşamaya geçmekteyiz. Ümraniye Altınşehir petek temizliği siyah renklere sahip petek sularının kombiye geri gelerek filtreyi tıkayabileceği konusunda uyarılarda bulunmaktadır. Tıkayan bu sıvılardan daha ziyade içteki çamurumsu nesnelerdir. Zaten petek suyu ısınmıyorsa bunun sebeplerinden biri de bu maddelerdir. Hemen bir cihaz ile sıcaklık açısından yapılacak araştırmaların ardından peteklere kablo ile giriş yaparak basınç oluşturur ve diğer bir kablo ile içerdeki nesnelerin bir kısmı ile suları çekeriz. Cihazda geçici durur ve filtreleme yaparız. Kaloriferdeki pas, çamur lekeleri petekteki sulardan ayrıştırılır. Ardından nano sıvıları gönderip temizleyici vasfı ile katı formdaki nesnelerin yumuşaması sağlanır ve yoğun su aktarımı ile onları da sistemden dışarı alırız.

Ümraniye Altınşehir petek temizliği ile bir iki ay sıcak kalacak petek değil, uzun süre soğuma sorunu olmayacak petekler hedeflenmektedir. Sıcak suyu içinde bu derecelerde tutamayan peteklerin tesisat kirlenmesi açısından olan sorunu birkaç saat içinde ortadan kaldırılır. Sisteme gelen sıcak suların iletimi daha kaliteli olur. Eğer kombili evde sıcak petekleri elde etmek istiyorsanız derecelerde bazı düşüşler bile yaparak ısıtma performansını artırmanız olasıdır.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55