Maltepe Gülsuyu Petek Temizliği

Maltepe Gülsuyu petek temizliği tesisatçı firması olarak ilaçla kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde peteğinizi yerinden sökmeden Maltepe semtine servisimiz mevcuttur.

Gülsuyu Kombi Petek Bakımı

Maltepe Gülsuyu petek temizliği panel radyatör tesisatında ısınma sorunu için temizlik yapabilecek firmadır. Ev ve ofislerdeki döküm ve alüminyum radyatör soğuması ve katiyen ısınmaması gibi problemler varsa da bizleri arayabilirsiniz. Suların alınması ve yeniden temiz su eklenmesi petek soğumalarını geçirmez. Çünkü içindeki çamurlaşmış tabakalar orada kalır ve soğuma nedenleri asıl budur. Maltepe Gülsuyu petek temizliği direkt sorunlu petekleri küçük araştırma süreleri ile bulabilir. 22 derece gibi sıcaklıkları aşamayan petekleri düşünün. Termal cihaz ile onu nasıl görüyorsak üretilen sıcak suyu ilk alan ve 30’lara yaklaşan petekleri de gözleyebiliriz. Yapılacak işlemler ile fazla zaman kaybetmeden en sorunlu peteğe cihazı bağlarız. Zaten hali hazırda giriş ve çıkış düzenekleri yan taraftadır. İstersek direkt peteği bırakıp havlupan kısımları ile de işlemlere geçebiliriz ki bu sefer tüm sisteme erişme imkanına sahip oluruz. Peteklerden alınacak ilk kirli sular ile birlikte gelen çamurumsu tabakaları cihazda ayırırız. Ama bu temizlendiği anlamına gelmez. Solüsyon eklemeleri yapar ve alamadıklarımızın da çözünür kıvama gelmesini sağlarız. Peteklere salınacak yüksek basınçlı sular ile hemen iç katmanlardaki zorlu kirleri de almayı başarırız.

Maltepe Gülsuyu petek temizliği temizlenen peteklere şebeke suyu ekleyerek çalışmaya devam eder. Eklenen sular sırasında hava kalan peteklerde bu eksikliği de gideririz. Peteklerin ısınmasını bekler ve sıcaklık ölçümlerini tekrarlarız. Fatura sunar ve garanti süreleri de sizde olacak şekilde işlemleri bitiririz. Son olarak petek yüzeylerindeki ısıların arttığını yalnız bunu biraz daha az doğal gaz ile ısıtmasını yapması şeklinde olumlu yönlerini zaten fark edersiniz ki bazı müşterilerimiz de bu tasarruf oranları %20’leri aşmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55