petek temizliği fiyatları

Petek temiziği fiyatları  radyatör adetine ve tesisatın ne kadar zamandan beri temizlenmediğine bağlı olarak değişkenlik gösterir net fiyat bilgisi için lütfen merkez ofislerimizi arayınız .

Bizi aramadan önce petek sayınızı öğrenin , yerden ısıtma sistem ise kaç m2 alana kurulu olduğunu lütfen bize bildirin . Gereken bilgileri verdikten sonra çağrı merkezimiz size uygun fiyatları verecektir.

Petek temiziğinde fiyatın önemi kullanılan kimysala göre değişir . Müşterilerimize önerimiz fiyattan önce içeriği kontrol edin ucuz demek iyi demek değildir . Kullanılan kimysal bilgisini öğrenmenizde fayda var , bu işi nasıl yapıyorlar , fatura kesiyorlar mı , bir yerleri var mı yoksa internet üzerinden mi iş yapıyor evinize aldığınız kişi kim bir sorun durumunda muhattap olacağınız kişi ya da kurum kim ?

İlk defa temizlik yaptaracak olan müşterilerimize ve varandaşlarımıza nacizane önerilerimizi sunduk . Firmamız kurumsal bir firma olup her iş sonunda fatura ve sevis formu vermektedir . İstanbulun her iki yakasında ofisi mevcuttur . Her hangi bir sorun durumunda ücretsiz servis veriyoruz çünkü yaptığımız işin daima arkasındayız .

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz .

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55