petek temizleme nasıl yapılır

Petek temizleme nasıl yapılır ? Profesyonel yolları olduğu gibi bireysel yöntemleri vardır ancak gereken malzemeleri temin edebilmeniz açıdan ve uygulama açısından sorun yaşamanız muhtemeldir.

Gerekli Malzemeler

  1. Petek temizleme kimyasalı.
  2. Petek temizliği makinesi.
  3. Purjör Anahtarı veya kısa düz bir tornavida .

Tesisata uygun kimyasalın dökülmesi ( marka vermiyoruz ) piyasada bir çok ürün var bunların bazıları gerçekten işe yaramamaktadır.Dikkatli seçilen kimyasal tesisata dökülür ve yarım saat civarında kombi çalıştırılır.

İşlem bittikten sonra kombi bağlantıları çıkartıldıktan sonra petek temizliği makinesi bağlanır.Yarım sat civarı basınçla birlikte ilaç sirkülasyonu sağlanır.Tesisatın içindeki pislikler petek temizleme makinesinin içerisinde toplanır.

Anahtar yardımı ile peteklerin içinde kalan hava alınır kombi bağlantıları eski haline getirerek çalıştırılır.

Dikkat : Kimyasal uygulama düzgün yapılmazsa kombi bozulmaları meydana gelebilir. Kullanacağınız kimyasal üründen şirketimiz sorumlu değildir.

Profesyonel yardım almayı düşünürseniz geniş servis ağımızdan yararlanabilirsiniz .Garantili petek temizliği işlemi yapıyoruz. Petek temizleme nasıl yapılır sorusunun cevabını kısaca anlatmak istedik umarım yararımız dokunmuştur.

 

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55