kadıköy petek temizliği

Kadıköy petek temizliği servisleri , tesisatın içini kimyasal ve basınçlı makinelerimiz ile temizliyoruz. Peteklerin içinde senelerin birikimi olan kir , tortu ve çeşitli maddeler zamanla tesisatın içine yer eder ve burada ısının dolaşım yapmasını engeller. Tesisat ekibimiz bu gibi durumlarda petek temizliği makinesini kullanarak tesisatın içini kimyasalla temizler üstelik Kadıköy için özel servis hizmeti.

kalorifer-petek-temizligiBazı müşterilerimiz tesisatın içindeki suyu değiştirerek temizlik işlemi yapıldığını zannederler oysa ki o işlem sadece içeride ki pis su değişimi yapmaktan başka bir işe yaramaz. Nasıl ki bir yeri temizlerken o yere uygun temizlik kimyasal malzemesi kullanıyorsak petek temizleme yaparken de petek temizliği kimyasalı kullanılması gerekmektedir. Piyasa da pek çok çeşit kimyasal bulmak görmek mümkün ancak işe yarayanı hangisi ucuz diye alınan kimyasal hiç bir işe yaramıyorsa verilen ucuz ücretin size ne faydası olabilir ki …

Firmamız senelerin bilgi birikimi ile piyasadaki en iyi temizleme kimyasalını kullanmaktadır. Petek temizliği yaptırmadan önce fiyatları değil işin niteliği araştırmak daha doğru olacaktır. Kadıköy petek temizleme servisi olarak sizlere garanti ve memnuniyeti sunmaktayız.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

  • İlacın tesisata dökülmesi.
  • İlacın tesisatta çözümlenmesi.
  • Petek temizleme makinesinin devreye sokulması.
  • Pisliklerin çıkartılması.
  • Reglaj ayarlarının yapılması.
  • Tesisatı yanar hale getirerek son test işleminin yapılması.

Ayrıntılı bilgi için petek temizliği nasıl yapılır sayfamızı incelemenizi öneriyoruz. Kadıköy petek temizliği bölgesi telefon numarası : 0216 612 55 90 – 0545 385 93 94 telefonları arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55